Трибуна – Бровари

Василь Володін очолив Київоблдержадміністрацію офіційно. ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Кабінет Міністрів України призначив Василя Володіна головою Київської обласної державної адміністрації. До цього чиновник протягом понад двох місяців перебував на цій посаді як тимчасовий виконувач обов’язків. Таке рішення ухвалили на засіданні уряду 27 травня.

Під час засідання Кабміну Василь Володін зазначив, що пріоритетом його роботи є залучення інвесторів і створення нових робочих місць.

Він також розповів, що за час перебування на посаді т. в. о. голови КОДА його команда навчилася забезпечувати медиків засобами індивідуального захисту, робити обсервацію. Протягом цього періоду в області будуються амбулаторії садочки. Налагоджена співпраця з облрадою і бізнесом.

В урядовців не виникло запитань до кандидатури. Про багатомільйонний корупційний скандал, пов’язаний із закупівлею апаратів штучної вентиляції легень у Київській області, під час розгляду цього кадрового питання не згадували.

Трансляція засідання уряду 27 травня 2020 року (див. з 1:07:37)

Нагадаємо, на посаду т. в. о. керівника області Василя Володіна 11 березня призначив президент Володимир Зеленський. Він замінив Олексія Чернишова, якого підвищили. Чиновник став міністром розвитку громад та територій України в новообраному уряді Дениса Шмигаля.

Як зазначено в офіційній біографії, Василь Володін закінчив Львівський національний університет ім. Івана Франка за спеціальністю «Міжнародні відносини», кваліфікація – «Спеціаліст з міжнародних відносин. Перекладач», має звання «Заслужений юрист України».

Із грудня 2019 року був на посаді заступника голови Київської обласної державної адміністрації. А перед цим – виконував обов’язки генерального директора Державного підприємства «Електронмаш».

Фото – Василь Володін

Читайте також:

  1. Голову Київщини Олексія Чернишова призначили міністром у новий уряд
  2. Василь Володін став тимчасовим очільником Київщини
  3. COVID-19: на Київщині спалахнув багатомільйонний корупційний скандал
Поділіться.

Залиште відповідь