Велике переселення: Будинок дитячої творчості переїхав до нового приміщення

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
sportbank [CPS] UA

Восени минулого року було відкрито нове приміщення броварського Будинку дитячої та юнацької творчості по вул. Грушевського, 21А. Переселення закладу було анонсоване на сайті БДЮТ.

10 січня педагогічний колектив Будинку в повному складі відвідав нове приміщення закладу. Директор БДЮТ Валентина Павлученко свою першу цьогорічну нараду розпочала зі своєрідної екскурсії колективу по новому приміщенню. У ролі екскурсовода виступив завідуючий відділом Андрій Григор’єв. Ця людина свого часу доклала немало зусиль, щоби всі інженерні системи нового Будинку творчості працювали належним чином.

Педагоги на власні очі побачили сучасне обладнання, яке забезпечує приміщення електричною та тепловою енергією, гарячою та холодною водою, а також стежить за станом систем вентиляції, кондиціонування та протипожежної безпеки.

Знання принципів роботи інженерних мереж дозволить педагогам приймати правильні рішення у випадку збоїв у роботі тієї чи іншої системи, тобто сприятиме безпеці життєдіяльності дитячих творчих колективів.

Ця своєрідна екскурсія ще раз переконала педагогічний колектив, що заклад справді отримав у володіння одне з найкращих приміщень для творчої роботи. Велика концертна зала, шість танцювальних залів, кабінети для занять музично-вокальних гуртків, а також гуртків театру, художнього слова, образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтв — все це повинно стати єдиним навчально-виховним та господарським комплексом.

Однак, залишаються певні невирішені питання. У новому приміщенні ще не готові костюмерні, немає, де зберігати реквізит. Також складно дістатися нового Будинку творчості, діти довго чекають транспорту. А ввечері виїхати звідти, тим більше — взимку, коли рух транспорту залишає бажати кращого, взагалі практично неможливо. Усі ці чинники змушують дитячі колективи проводити репетиції на «старій» базі.

Та, попри складнощі, вихованці БДЮТ старанно готуються до проведення великого концерту «Різдвяні дзвони», що має відбутися незабаром. Побажаємо їм успіху!

Monobank [CPS, API] UA
Поділитись

Про Автора

Leave A Reply