Веремчук закликає до відкритого обговорення кандидатури начальника управління освіти

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Депутат від фракції «Солідарність» Ірина Веремчук закликала до відкритого спілкування щодо кандидатури на посаду начальника управління освіти.

«Потрібно поспілкуватися насамперед з освітянамичи бачать вони тісну співпрацю з цією людиною? Чи зможе вона організувати роботу належним чином? Чи є в цієї особи бажання налаштувати взаємодію зі всіма директорами шкіл і іншими керівниками відділів, які відносяться до освіти? Чи зможе ця людина бути незалежною у відстоюванні інтересів і прав освітян?», — поставила питання у соціальних мережах пані Веремчук.

Депутат висловила переконання, що для обговорення кандидатури начальника управління освіти і науки потрібен круглий стіл із запрошенням ЗМІ, на якому кожен з керівників відділів, що відносяться до освіти, висловить думку щодо того чи іншого кандидата на посаду начальника управління освіти, якого буде пропонувати мер Броварів.

«Сапожко повинен звертати увагу на громаду, яка за нього проголосувала на виборах у 2015 р. Броварчани на виборах віддали свій голос за цю людину (Сапожка — прим. Т. Б.) і мають право на висловлення своєї думки», — таку позицію висловила депутат Ірина Веремчук.

Відзначимо, що завтра, 2 лютого, о 9.00 відбудеться позачергове засідання Громадської ради при управлінні освіти і науки. У соціальних мережах громада висловлює припущення, що засідання пов’язане з оголошенням конкурсу на посаду начальника управління освіти і науки Броварської міської ради, а також у зв’язку з тим, що почали лунати перші прізвища ймовірних претендентів на цю посаду.

 

Поділіться.

Коментарі закриті.