Вето міського голови не подолали. Діє старий виконком

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Станом на 26 лютого залишаються повноваження виконкому, який діяв ще за міської ради попереднього скликання (за винятком секретаря міського голови: замість Олени Семенюк — Олексій Здоровець). Про це стало відомо за підсумками розгляду питання щодо виконкому.

Нагадаємо, що на 8-й сесії міська рада 28 голосами затвердила новий склад виконкому, який передбачав входження до нього і представників депутатського корпусу, і від обласної ради і представників громади — від ради ветеранів, громадської ради при управлінні освіти, від організацій АТО. Міський голова Ігор Сапожко наклав вето на це рішення і його мали подолати депутати 24-ма голосами.

Після запеклих дискусій (довелося навіть викликати поліцію, оскільки окремі представники громади у сварці напали на маму депутата Аліни Дяченко) демократичні сили між собою дійшли згоди — 24 голоси для подолання вето зібрати нереально, а тому просто не давати голоси. Голосування перетворилося на порожню формальність.

Тож, виконком де-юре і де-факто залишається старим за складом. Окремі дискусії викликали питання — чи залишається заступником міського голови Олександр Рєзнік («Батьківщина»), якого затвердили на тій же сесії, на окремі рішення якої наклав вето міський голова, а також питання — чи залишаються на своїх посадах заступник міського голови Лариса Виноградова та керуючих справами Костянтин Кузнєцов. Зокрема, Ігор Сапожко почав наполягати на тому, щоб ці кадри на своїх посадах залишилися.

Також прозвучала пропозиція про те, щоб у понеділок 29 лютого зібрати нараду за участі міського голови та голів фракцій та провести обговорення щодо оновлення складу виконкому. Сапожко пообіцяв повернутися до цієї пропозиції у питанні “Різне”, але обіцянки не дотримав.

Поділіться.

Коментарі закриті.