VI Міжнародне ралі серед інвалідів завершиться у Броварах

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У цих людей обмежені фізичні можливості, натомість абсолютно необмежені духовні сили. Вони організовують цікаві заходи, щоби нагадати світові про себе та деякі свої проблеми. Один із таких заходів пройде на території Київщини в часовому проміжку між 20 і 22 травня.

Якраз упродовж цих трьох днів у двох містах — Броварах і Боярці — відбудеться VI Міжнародне ралі серед інвалідів. Уже відомий розклад заходу: 20 числа — збір учасників у одному зі столичних готелів; 21-го — старт змагань у Боярці, слалом учасників ралі «Каштани Київщини-2016» та його фініш у Броварах по вулиці Гагаріна навпроти будівлі міськради; 22-го — турнір зі спортивної ловлі риби поплавковою вудкою.

Програма заходу буде насичена: передбачено проведення авторалі серед інвалідів, слалом на автомобілях, змагання з риболовлі.

Організаторами змагання, в якому візьмуть участь люди з обмеженими можливостями з Білорусі, Молдови. Польщі та Німеччини, виступили Київська обласна асамблея інвалідів, Боярський клуб «ІКАР», Федерація риболовного спорту інвалідів «РИСІ» та Київський регіональний центр «Інваспорт». Мета змагання, як випливає з прес-релізу, полягає «в заохоченні інвалідів до занять спортом на автомобілях із ручним керуванням та підвищення їхньої майстерності».

Словом, на вихідних цікаво буде не лиш учасникам, а й стороннім глядачам!

 

Станіслав Дикий

Поділіться.

Коментарі закриті.