Close Menu
Трибуна – Бровари
    Facebook Instagram YouTube Telegram
    Останні:
    • Технічний паспорт на будинок: що це таке, коли його оформлювати та які документи потрібні
    • Повернувся додому на щиті майже через 9 місяців: у Броварах провели в останню путь Захисника Олександра Копицю
    • «Був справжнім патріотом»: у Броварах попрощались із полеглим Захисником Олександром Іваницьким
    • Війна забрала життя Захисника з Требухова Михайла Ковтонюка
    • Навіки в строю: Броварська громада провела в останню путь Захисника Ельчина Мурадова
    • Штраф за паркування на місці для водіїв з інвалідністю: актуальні правила та розмір санкцій
    • Броварська громада знову зазнала болючої втрати. У селі Княжичі в останню путь провели військовослужбовця Національної гвардії України Дениса Мягконосова
    • У Требухові попрощались із померлим Захисником Олександром Червяком
    Середа, 24 Червня
    Facebook Telegram Instagram YouTube X (Twitter)
    Трибуна – Бровари
    • Головна
    • Новини
      1. Події
      2. COVID-19
      3. Вибори-2020/21
      4. Відео
      5. Події
      6. Актуально
      7. Репортажі
      8. Цікаве
      9. Люди
      10. Повідомити новину
      Рекомендовані

      Судові повістки українці отримуватимуть у Viber

      Автор: Андрій Захарченко04.02.2023
      Останні

      Технічний паспорт на будинок: що це таке, коли його оформлювати та які документи потрібні

      Автор: Андрій Захарченко23.06.2026

      Штраф за паркування на місці для водіїв з інвалідністю: актуальні правила та розмір санкцій

      Автор: Андрій Захарченко22.06.2026

      Бровари: історія вулиці Руслана Попова

      Автор: Попова Тамара18.06.2026
    • Війна

      «Саша професійно літав на всіх типах БпЛА і не повертався з виходів без результатів»: у Броварах попрощались із загиблим Захисником Олександром Мишком

      22.06.2026

      «Його називали ніжно «Колясик»»: у Броварах попрощались із загиблим Захисником Миколою Куксою

      02.06.2026

      «Я молила в Бога для тебе, синку, не таку долю»: у Броварах попрощались із загиблим Захисником Олександром Марченком

      01.06.2026

      Зробити меморіал полеглих Захисників на сайті Броварів живим і людяним – вимога  небайдужих: «Трибуна» вже створила народний меморіал

      29.04.2026

      «Щоб світ бачив, щоб ніхто ніколи не зміг заперечити цей жах»: до річниці звільнення Броварщини

      01.04.2026
    • Події

      Смертельна ДТП у Броварах: на Вітерці загинула 41-річна жінка

      04.03.2026

      У селах Літки і Гоголів під час пожежі загинули люди

      02.03.2026

      ЖОДНОГО працюючого легального сміттєзвалища на Броварщині НЕМА: броварське сміття вивозять втридорога

      29.07.2025

      У Броварах 25-річний хлопець випав із багатоповерхівки: при ньому була передсмертна записка

      16.07.2025

      Кримінальна справа Майбоженка: покарання – штраф у 34 тис.грн? Прокуратура заявила про відвід судді через сумніви в об’єктивності суду

      26.12.2024
    • Блоги

      Які студенти отримають відстрочку та як воно буде – роз’яснення адвоката

      19.09.2023

      Чи обов’язковий військовий облік жінок із 1 жовтня 2023 року, – пояснення адвоката

      06.09.2023

      Шокуючі зміни: нові повноваження двірників і поліції. БЛОГ

      18.08.2023

      Живете в цивільному шлюбі – чекайте проблем, – адвокат

      10.08.2023

      Правда про заповіт або ТОП-5 міфів

      19.07.2023
    • Анонси

      Україна офіційно отримала трансляторів Євро-2024

      20.04.2024

      Плюс 4 ділянки: у Броварах побільшає офіційних паркомісць

      26.02.2024

      Будівництво в Броварах на вул. Москаленка, 2-В: непрості стосунки забудовника і людей добігли свого фіналу

      26.01.2024

      Благодійний матч Game4Ukraine за участі Андрія Шевченка та Олександра Зінченка. Коли та де дивитися

      04.08.2023

      На підтримку пораненого броварчанина проведуть футбольний турнір

      30.03.2023
    • Промо
      • Політична реклама
    • Реклама на сайті
    • Про нас
      • Про нас
      • Наша команда
      • Вакансії
      • Контакти
    • Книга пам’яті
    Трибуна – Бровари
    Ви тут:Головна » Новини » COVID-19 » Від чого помирали броварчани до початку епідемії коронавірусу
    від чого найчастіше помирають

    Від чого помирали броварчани до початку епідемії коронавірусу

    0
    Автор: Ющенко Ірина Опубліковано: 24.04.2020 COVID-19, Новини
    Поширити
    Facebook Twitter Telegram WhatsApp

    За деякими з висновків калькулятора очікуваної тривалості життя,  який використовує дані проєкту «Глобальний тягар захворювань» (Global Burden of Disease) Інституту показників та оцінки здоров’я (IHME), люди в усьому світі живуть довше. З 1990 року тривалість життя зросла на 7 років. Цьому сприяли і прогресивні зміни в охороні здоров’я, і в лікуванні захворювань. Однак хвороби, епідемії та непередбачувані події нагадують про те, що зростання тривалості життя не слід сприймати як належне. Багато людей помирають досить рано і з причин, яким можна запобігти.

    За даними Центру громадського здоров’я, основною причиною смерті українців є неінфекційні захворювання.

    Як повідомляє Український медичний часопис, у структурі смертності від неінфекційних хвороб, в Україні у період із 1990 по 2016 р. відійшли на задній план обструктивні хвороби легень, цукровий діабет, ревматична хвороба серця, лейкемія, рак шийки матки, уроджені аномалії. Натомість більшої ваги набули причини смерті, пов’язані з вживанням алкоголю (психічні алкогольні порушення, алкогольний цироз печінки, алкогольна кардіоміопатія) та наркотичних засобів (психічні та соматичні хвороби, пов’язані зі вживанням наркотиків, цироз печінки, індукований гепатитами С і В).

    Та все ж, за даними проєкту GBD, в Україні, як і в усьому світі, найбільшу загрозу становлять хвороби системи кровообігу. Зокрема, ішемічна хвороба серця. У 2016 р. це захворювання спричинило понад 270 тис. летальних випадків, або 46% усіх смертей українців за даний період. На другому місці за кількістю летальних наслідків стабільно перебувають злоякісні новоутворення, передусім рак легенів, шлунка та прямої кишки.

    Згідно з даними Головного управління статистики в Київській області, чисельність населення області на 1 січня 2020 року складала 1 мільйон 781 тис. жителів, 62% яких мешкало у містах та селищах міського типу, а 38% – у сільській місцевості.

    За 2019 рік населення Київщини збільшилося на 13104 особи. Відбулося це виключно за рахунок міграційного приросту – 27343 особи. Водночас зафіксовано природне скорочення населення – 14239 осіб.

    Кількість померлих значно перевищує кількість живонароджених: на 100 померлих – 50 живонароджених.

    У січні на Київщині з 2649 смертей найбільше померло людей від ішемічної хвороби серця – 1338 осіб, від злоякісних новоутворень – 354 особи.

    Згідно зі статистичними даними спільного проєкту Державної служби статистики України та Українського центру суспільних даних, у Броварах у 2018 році  офіційно було зареєстровано 104 828 мешканців. Із них померло 1208 осіб: 659 чоловіків, 549 жінок та 4 дітей.

    Найбільше людей померло від неінфекційних захворювань:

    • хвороб системи кровообігу – 724 особи;
    • новоутворень – 236 осіб;
    • по 89 осіб – від травм, отруєнь та інших зовнішніх чинників;
    • хвороби органів травлення – 68 осіб;
    • органи дихання – 27 осіб;
    • симптоми, ознаки та відхилення від норми, що виявлені при клінічних і лабораторних дослідженнях – 20 осіб;
    • ендокринні хвороби, розлади харчування та порушення обміну речовин – 10;
    • хвороби сечостатевої системи – 9;
    • хвороби нервової системи – 6;
    • по одному випадку – хвороби шкіри та стани, що виникають у перинатальному періоді.

    У Броварах,  станом на 1 лютого 2020 р., кількість наявного населення складає 108 477 осіб.

    Порівнюючи цифри, надані броварським РАЦСом, можна побачити, що смертність невпинно прогресує і перевищує народжуваність.

    Народження Смерть
    Січень, 2018 р. 106 120
    Січень, 2019 р. 113 127
    Січень, 2020 р. 116 140
    Лютий, 2020 р. 98 (район – 11) 149 (район – 99)
    Березень, 2020 р. 72 (район -14) 112 (район – 104)

     

    Одні з найсмертоносніших хвороб людства (після серцево-судинних захворювань, інсультів та хвороб легенів) – гострі респіраторні інфекції нижніх дихальних шляхів.

    Це четверта за поширеністю причина смертей у світі. Основними її проявами залишаються пневмококова пневмонія та сезонний грип.

    До групи інфекцій нижніх дихальних шляхів також належать коронавірусні інфекції. Одна з них – SARS-CoV-2 (COVID-19)  – і стала причиною епідемій в низці країн і, за даними університету Джона Гопкінса, уже забрала життя понад 197 тис. осіб (станом на 24.04).

    За даними Центру громадського здоров’я, станом на ранок 24 квітня у Київській області зареєстровано 505 випадків хвороби на коронавірус.

    Зокрема у Броварах позитивний ПЛР-тест зафіксовано у 19 осіб, у районі – у 18 осіб: у с.Зазим’я – 2, с.Княжичі – 2, смт.Калита – 2, с.Требухів – 5, смт. В.Димерка – 6, с.Погреби – 1.

    На щастя, наразі летальних випадків від коронавірусу в місті немає, натомість маємо два випадки одужання.

    Бережімо своє здоров’я: позбавляймося шкідливих звичок, зміцнюймо імунітет та, за можливості, під час карантину залишаймося вдома.

    Читайте також:

    1. Як розпізнати: симптоми COVID-19 за кожним днем
    2.  У Княжичах 2 випадки COVID-19, обидва ускладнені пневмонією
    3. Селищрада Димерки на карантині, керівник комунпідприємства – у важкому стані
    4. Чому COVID-19 перший, але не останній – наукове пояснення
    5. Дехто не відновиться ніколи: що відомо про одужання після COVID-19, а що досі загадка

    Бровари епідемія карантин новини коронавірус новоутворення причини смерті рак серцеві захворювання смерть травми
    Залиште відповідь Скасувати відповідь

    Останні новини

    Технічний паспорт на будинок: що це таке, коли його оформлювати та які документи потрібні

    Автор: Андрій Захарченко23.06.2026

    Повернувся додому на щиті майже через 9 місяців: у Броварах провели в останню путь Захисника Олександра Копицю

    Автор: Попова Тамара23.06.2026

    «Був справжнім патріотом»: у Броварах попрощались із полеглим Захисником Олександром Іваницьким

    Автор: Попова Тамара23.06.2026

    Війна забрала життя Захисника з Требухова Михайла Ковтонюка

    Автор: Трибуна Бровари23.06.2026

    Навіки в строю: Броварська громада провела в останню путь Захисника Ельчина Мурадова

    Автор: Трибуна Бровари23.06.2026

    Штраф за паркування на місці для водіїв з інвалідністю: актуальні правила та розмір санкцій

    Автор: Андрій Захарченко22.06.2026

    Броварська громада знову зазнала болючої втрати. У селі Княжичі в останню путь провели військовослужбовця Національної гвардії України Дениса Мягконосова

    Автор: Трибуна Бровари22.06.2026

    У Требухові попрощались із померлим Захисником Олександром Червяком

    Автор: Трибуна Бровари22.06.2026

    «Саша професійно літав на всіх типах БпЛА і не повертався з виходів без результатів»: у Броварах попрощались із загиблим Захисником Олександром Мишком

    Автор: Трибуна Бровари22.06.2026

    Бровари: історія вулиці Руслана Попова

    Автор: Попова Тамара18.06.2026
    Про нас:

    © 2023 Інформаційна агенція «Трибуна-Бровари» – інформаційно-аналітичне інтернет-видання. Актуальні та достовірні новини Броварів, Київщини та України. Всі права захищені. Копіювання матеріалів сайту дозволено лише за умови згоди автора та прямого гіперпосилання на джерело.

    Facebook X (Twitter) Instagram YouTube Telegram
    Останні новини:

    Технічний паспорт на будинок: що це таке, коли його оформлювати та які документи потрібні

    Автор: Андрій Захарченко23.06.2026

    Повернувся додому на щиті майже через 9 місяців: у Броварах провели в останню путь Захисника Олександра Копицю

    Автор: Попова Тамара23.06.2026

    «Був справжнім патріотом»: у Броварах попрощались із полеглим Захисником Олександром Іваницьким

    Автор: Попова Тамара23.06.2026
    Посилання:
    • Новини
    • COVID-19
    • Вибори-2020/21
    • Події
    • Відео
    • Актуально
    • Політична реклама
    • Цікаве
    • Анонси
    • Facebook
    • Instagram
    • YouTube
    © 2021 Трибуна-Бровари. Всі права застережено.                    
    • Про нас
    • Реклама
    • Контакти
    • Політика
    • Мапа сайту
    • AMP (Мобільна версія)
    © 2023 Трибуна-Бровари. Всі права застережено.                    
    • Про нас
    • Реклама
    • Контакти
    • Політика
    • Мапа сайту
    • AMP (Мобільна версія)

    Введіть вище і натисніть Enter для пошуку. Натисніть Esc для скасування.

    Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий досвід роботи на нашому веб-сайті.

    Ви можете дізнатися більше про те, які файли cookie ми використовуємо, або вимкнути їх у налаштуваннях.

    Трибуна - Бровари
    За підтримки  GDPR Cookie Compliance
    Огляд конфіденційності

    Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб ми могли надати вам найкращий користувацький досвід. Інформація про файли cookie зберігається у вашому браузері і виконує такі функції, як розпізнавання вас, коли ви повертаєтеся на наш сайт, і допомагає нашій команді зрозуміти, які розділи сайту ви вважаєте найбільш цікавими і корисними.

    Суворо необхідні файли cookie

    Суворо необхідні файли cookie повинні бути завжди ввімкнені, щоб ми могли зберігати ваші налаштування для файлів cookie.

    Якщо ви вимкнете цей файл cookie, ми не зможемо зберегти ваші налаштування. Це означає, що кожного разу, коли ви відвідуєте цей сайт, вам потрібно буде знову вмикати або вимикати файли cookie.

    Сторонні файли cookie

    Цей веб-сайт використовує Google Analytics для збору анонімної інформації, такої як кількість відвідувачів сайту та найпопулярніші сторінки.

    Увімкнення цього файлу cookie допомагає нам покращити наш веб-сайт.

    Будь ласка, спочатку увімкніть строго необхідні файли cookie, щоб ми могли зберегти ваші налаштування!

    Політика щодо файлів cookie

    Більше інформації про нашу Політику Конфіденційності