Від сьогодні в Броварах запроваджується режим посиленого патрулювання, – Сапожко

Pinterest LinkedIn Tumblr +

До кінця цього дня, 6 квітня, має бути розроблений план спільного патрулювання вулиць і громадських територій міста співробітниками поліції, національної гвардії, відділу інспекції та контролю, із залучення громадських формувань. Про це щойно на своїй сторінці у Фейсбуку повідомив міський голова Броварів Ігор Сапожко.

Про таке рішення очільник міста розповів у контексті посилення карантинних заходів в Україні. Саме сьогодні, згідно з рішенням Кабміну, набувають чинності дві вимоги:

 • 1) не ходити більше як по двоє (крім випадків службової необхідності та супроводження дітей);
 • 2) не перебувати в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора.

☝️❗️Карантин – це не канікули!Друзі! Якщо ми не розуміємо сьогоднішню ситуацію, то згодом матимемо проблеми!Минулі…

Опубліковано Ігором Сапожком Понеділок, 6 квітня 2020 р.

Як повідомили в уряді, решта обмежень набувають чинності із друкованою публікацією в газеті «Голос України». Це, зокрема, вимога відвідувати зелені зони лише наодинці для вигулу домашніх тварин або у випадку службової необхідності, заборона перебувати в громадських місцях дітям до 14 років, заборона ходити до дитячих і спортивних майданчиків тощо.

Зазначимо, згідно із законодавством, громадське місце – це частини будь-якої будівлі, споруди, яка доступна або відкрита для населення вільно, чи за запрошенням, або за плату, постійно, періодично або час від часу, в тому числі під’їзди, а також підземні переходи, стадіони.

Водночас, як переконують у Кабміні та в МВС, місцеві органи влади можуть розширити перелік громадських місць, а, відповідно, і список місць, де діють обмеження.

Зазначимо, за порушення карантинних обмежень в Україні притягають відповідно до нещодавно затвердженої Верховною Радою ст. 44-3 КУпАП, яка передбачає накладення штрафу в розмірі від від 17 до 34 тис. грн.

Фото – МВС України

Читайте також:

 1. Більш як по двоє і без масок не ходити: уряд увів низку нових обмежень
 2. Жорсткіші карантинні обмеження: відповіді на 16 найпоширеніших запитань
 3. Без рукавичок і саноброблення – зась. У Броварах посилили карантинні заходи
Поділіться.

1 коментар

 1. Алексей на

  <<<Якщо ми не розуміємо сьогоднішню ситуацію

  Если мы не понимаем сегодняшнюю ситуацию, то мы ходим в масках там, где это бесполезно (и даже вредно), мы запрещаем гулять в парке с ребенком (я именно про прогулку пешую/велосипед/и тд и тп), но разрешаем гулять с собакой.
  Если мы не понимаем, что надо думать своей головой, что надо все-таки хоть немного читать, что рекомендует ВОЗ (а не те недоучки из правительственного квартала столицы), то мы запрещаем торговать на рынке (где свежый воздух), или ограничиваем 1чел на 20кв.м., но одновременно в магазинах ограничение ставим 1 чел на 10 кв.м. (где есть проблема со свежим воздухом). Логика? Нет, не слышали.

  Заболеют/переболеют все или почти все. И учитывая, какая у нас в стране медицинская система – попытки "сбить пик заболеваемости и не перегружать систему" – это как мертвому дать подышать. Это без толку. Никакие ИВЛ не спасут. ИВЛ – ничто без нормально обученного медицинского персонала (а таких у нас единицы на миллион).
  Когда большинство людей показывают свою глупость и тупость на всю страну и таких среди руководителей большинство (и не только в нашей стране)….это просто печально…

Залиште відповідь