Від сьогодні в Броварах запроваджується режим посиленого патрулювання, – Сапожко

Pinterest LinkedIn Tumblr +

До кінця цього дня, 6 квітня, має бути розроблений план спільного патрулювання вулиць і громадських територій міста співробітниками поліції, національної гвардії, відділу інспекції та контролю, із залучення громадських формувань. Про це щойно на своїй сторінці у Фейсбуку повідомив міський голова Броварів Ігор Сапожко.

Про таке рішення очільник міста розповів у контексті посилення карантинних заходів в Україні. Саме сьогодні, згідно з рішенням Кабміну, набувають чинності дві вимоги:

  • 1) не ходити більше як по двоє (крім випадків службової необхідності та супроводження дітей);
  • 2) не перебувати в громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора.

☝️❗️Карантин – це не канікули!Друзі! Якщо ми не розуміємо сьогоднішню ситуацію, то згодом матимемо проблеми!Минулі…

Опубліковано Ігором Сапожком Понеділок, 6 квітня 2020 р.

Як повідомили в уряді, решта обмежень набувають чинності із друкованою публікацією в газеті «Голос України». Це, зокрема, вимога відвідувати зелені зони лише наодинці для вигулу домашніх тварин або у випадку службової необхідності, заборона перебувати в громадських місцях дітям до 14 років, заборона ходити до дитячих і спортивних майданчиків тощо.

Зазначимо, згідно із законодавством, громадське місце – це частини будь-якої будівлі, споруди, яка доступна або відкрита для населення вільно, чи за запрошенням, або за плату, постійно, періодично або час від часу, в тому числі під’їзди, а також підземні переходи, стадіони.

Водночас, як переконують у Кабміні та в МВС, місцеві органи влади можуть розширити перелік громадських місць, а, відповідно, і список місць, де діють обмеження.

Зазначимо, за порушення карантинних обмежень в Україні притягають відповідно до нещодавно затвердженої Верховною Радою ст. 44-3 КУпАП, яка передбачає накладення штрафу в розмірі від від 17 до 34 тис. грн.

Фото – МВС України

Читайте також:

  1. Більш як по двоє і без масок не ходити: уряд увів низку нових обмежень
  2. Жорсткіші карантинні обмеження: відповіді на 16 найпоширеніших запитань
  3. Без рукавичок і саноброблення – зась. У Броварах посилили карантинні заходи
Поділіться.

Залиште відповідь