14 липня о 10.00 у малій залі виконкому відбудеться презентація та обговорення міської програми «Впровадження інформаційної системи управління та аналізу «Муніципальна інформаційна система «І-БРОВАРИ», яка винесена на найближчу сесію 4 серпня як проект рішення. Про це виданню «Трибуна-Бровари» розповіла ініціатор програми, депутат Тетяна Крилова.
Нагадаємо, що термін дії програми — 2016/2018 рік.
Суть проекту — побудова на рівні Броварів системи, котра створила б умови якісного надання громадянам усіх видів послуг, а самі громадяни обзавелися Особистою муніципальною карткою — відтак, щоб усі послуги отримувати персоніфіковано.

Передбачається, що програма спростить доступ громадянину до надання персональної інформації та полегшить процедуру звернення до органів влади. Зокрема, налагодить взаємодію між органами міської ради, сформує єдиний реєстр пацієнтів, єдину мережу електронного документообігу, котра стосуватиметься всіх сфер — медичної, інформаційної, сфери надання послуг тощо.
