Відбулося перше засідання новообраної Київської обласної ради

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Учора, 20 листопада, відбулося урочисте перше пленарне засідання Київської обласної ради нового 8-го скликання. Під час заходу новообраних депутатів привели до присяги. Водночас під час засідання не розглянули всіх необхідних питань, його не закрили – оголосили перерву орієнтовно до 25 листопада.

Як зазначено на сайті Київської обласної ради, засідання, відповідно до законодавства, скликали за ініціативою Київської обласної територіальної виборчої комісії. Розпочала його голова КОТВК Оксана Вертелецька. Вона поінформувала: на пленарне засідання прибули 79 депутатів із 84 обраних. Решта відсутня з поважних причин.

Перше засідання 8-го склипання КОР

Оксана Вертелецька

Оксана Вертелецька повідомила про результати виборів депутатів ради. Вона оголосила список обраних депутатів. Їм вручили тимчасові посвідчення та нагрудні знаки.

Нагадаємо, до Київської обласної ради пройшли і броварські кандидати, як от Олег Іваненко з «Європейської солідарності» та Валентин Багнюк із «За майбутнє». Обидва були депутатами попереднього скликання облради. Новою депутаткою стала і Марина Сапожко з «Батьківщини» – дружина чинного міського голови.

Читайте також: До Київської облради пройшли лише 5 партій: імена депутатів

До складу тимчасової групи з проведення першої сесії ввійшли представники всіх 5-ти партій, обраних до облради. Головою групи обрали Романа Титикала. Він, своєю чергою, повідомив про обрання тимчасової президії ради.

До неї увійшли Тетяна Семенова («Європейська солідарність»), Олександр Поляруш («Слуга народу»), Ярослав Добрянський («За майбутнє»), Андрій Засуха («Батьківщина») та Валерій Ксьонзенко (ОПЗЖ). Представники президії головуватимуть по черзі, поки не оберуть постійного голову обласної ради. Першою керуватиме Тетяна Семенова.

Перше засідання 8-го склипання КОР

Тимчасова президія

Для традиційного зачитування присяги депутата Київської обласної ради Тетяна Семенова надала слово найстаршому та найдосвідченішому депутату трьох скликань Київської обласної ради – Володимиру Удовиченку (зі «Слуги народу»).

Перше засідання 8-го склипання КОР

Володимир Удовиченко

Також тимчасова очільниця ради зачитала вітальний лист від Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, який привітав депутатів із обрання до обласної  ради.

Тетяна Семенова повідомила, що на засіданні підготовчої групи запропонували оголосити перерву в пленарному засіданні першої сесії орієнтовно до 25 листопада 2020 року. Цю пропозицію депутати підтримали одноголосно.

Фото – Київська обласна рада

Читайте також

  1. До Броварської райради пройшли 8 партій: імена депутатів
  2. ЦВК сформувало новий тервиборчком Броварів. ІМЕНА
  3. Повторні вибори в Броварах: хто з ким та проти кого
Поділіться.

Залиште відповідь