Відбулися змагання Кубка Броварів з паркового волейболу

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Днями у Броварах на спортивному майданчику по вул. Грушевського, біля кінцевої зупинки автобуса № 403А, відбулися матчі Кубка міста Бровари з паркового волейболу.

У цілому парковий волейбол не дуже відрізняється від класичного. У парковий волейбол грають на меншому майданчику, ніж у класичний, та й команда складається лише з чотирьох людей, сітка тут розташована трохи нижче. Грають у парковий волейбол на трав’яних та ґрунтових майданчиках під відкритим небом, у парках та на природі.

У змаганнях брали участь три броварські команди та колектив із села Літки Броварського району, підсилений броварчанином Ярославом Єременком, який є вихованцем Нікопольської волейбольної школи.

Турнір відбувався за коловою системою, всі учасники зіграли один з одним, тобто провели по три гри. Попри те, що багато спортсменів добре знайомі між собою, боротьба була напруженою, адже ніхто не хотів програвати.

Перше місце виборола команда «Три танкісти», у якої дві перемоги та одна поразка. На другому місці — Літки, у яких такий же результат, але гірша результативність. Подібна ситуація виникла і в боротьбі за третє місце — команди «Імпульс» та «Малинка» мали по два програші та одній перемозі, але результативність «Імпульсу» була все ж кращою. «Малинка» в очному протистоянні перемогла, але посіла четверте місце, «Імпульс» — третій.

Призовий фонд Кубка Броварів цього разу склав 1800 гривень. Переможець отримав 800 гривень, призери, відповідно, 600 і 400 гривень.

Поділіться.

Залиште відповідь