Відбувся традиційний «велосипедний» чемпіонат Броварів серед школярів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

7 травня поблизу парку «Приозерний», на лісосмузі, що відноситься до Дарницького лісового господарства відбулися вже традиційні змагання — Відкритий чемпіонат Броварів серед школярів з крос-кантрі — спортивна дисципліна для велосипедів, які призначені для позашляхової їзди.

Турнір пройшов за ініціативи громадської організації «Велоклуб «44Х11» на чолі з вело-активістами Борисом Слюсарем та Галиною Крушельницькою та відділу молоді та спорту Броварської міської ради на чолі з Дмитром Рожковим.

У чемпіонаті взяли участь школярі від 8 років та вище, які були поділені на два заїзди. Перша — 8-11 років, друга — 12-17 років.

Маленькі учасники змагання долали маршрут лісовими стежками довжиною в 1,1 км., а старша вікова категорія — у 2 км.

вело-5

У віковій групі 8-11 років серед хлопчиків перші три місця посіли киянин Нікіта Кравчук, Денис Гапон та Шведенко Олександр (обидва — Бровари), серед дівчаток — Накалюжна Маргарита, Рудак Ярослава та Анастасія Заєзжай (усі — Бровари).

У групі 12-13 років серед хлопців найкращими стали Арсеній Могильний, Ілля Керекеша та Клочан Микита а серед дівчат — Софія Марченко (усі — Бровари).

У віковій групі 14-15 років серед дівчат переможницею стала Єва Андрієць. До речі, минулого року Єва теж брала участь у турнірі. Тоді сперечаючись не лише з броварськими велосипедистками, а й київськими (майже всі представниками Київської спортивної школи «МТБ-Голосіїво», Єва посіла друге місце.

вело-2

Переможниця Єва Андрієць

Негода дещо внесла корективи в організацію турніру. Зокрема, учасників було менше, ніж планувалося. Однак, ті учасники, що прибули на змагання, щиро старалися і створили атмосферу безкомпромісної боротьби, а головне — отримали масу позитивних емоцій.

вело-3

По завершенню змагань усі учасники та переможці отримали грамоти та медалі, а маленькі учасники, навіть ті, що не стали призерами, отримала грамоти «За участь». Також всі учасники отримали призи-подарунки від батьківського комітету.

Турнір загалом та свої успіхи учасники та організатори присвятили 71-річниці перемоги у Другій світовій війні.

вело-4

Фото групи “Броварський велоклуб “44Х11” у мережі Facebook.

Поділіться.

Коментарі закриті.