«Війна ідей» виходить на новий етап: у Броварах побили депутата «Свободи»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Надзвичайна ситуація щойно сталася у Броварах — у громадському місці депутата Броварської міської ради та лідера «Свободи» Олега Шевчука побили невідомі.

Спочатку виданню «Трибуна-Бровари» зателефонував один із громадських активістів, який входить до місцевої організації футбольних ультрас Андрій Рижак.

Як розповів активіст, близько 22.45 до місцевого кафе «Колібрі», де депутат Броварської міської ради Олег Шевчук відпочивав з дружиною та в компанії друзів, увірвався невідомий в балаклаві і завдав удару ногою у голову депутату. Удар був такої сили, що Шевчук навіть на мить втратив свідомість. Дружина Олега схопила стілець і замахнулася на нападника, а той, у свою чергу, дістав пістолет. При цьому випала кобура. Невідомий, погрожуючи пістолетом, вискочив у двері і, вскочивши у автомобіль, зник. Присутні відразу викликали поліцію.

Згодом у бесіді з кореспондентом «Трибуна-Бровари» сам потерпілий підтвердив інформацію, зазначивши, що, по-перше, для нього поява невідомого у балаклаві була несподіваною, а, по-друге, пов’язав цей випадок із останніми конфліктами між «Свободою» і секретарем міської ради Олексієм Здоровцем.

Нагадаємо: Олексій Здоровець був обраний депутатом Броварської міської ради за списками «Свободи». Після обрання на посаду секретаря міської ради, було відзначено, що Олексій Здоровець на сесіях міської ради голосував із міським головою Ігорем Сапожком зі 100% показником однаково. Це спричинило неабиякий конфлікт між «Свободою», яка декларувала у передвиборчих гаслах — жодних компромісів з колишніми регіоналами (міський голова Ігор Сапожко був у цій партії) і секретарем Олексієм Здоровцем.

Відзначимо, що «Свобода» на одній із останніх сесій вимагала, щоб Олексій Здоровець навіть за таких обставин вчинив, на її переконання, гідно і склав депутатський мандат, однак, пан Здоровець відмовився це робити.

Після скандальної сесії (коли був розпиляний сльозогінний газ і відбулася бійка) секретар міської ради Олексій Здоровець вистрибнув із другого поверху і втік. Більше місяця депутата, якого «Свобода» охрестила «тушкою», не було на робочому місці, а на офіційні запити депутатів надходили відповіді — Здоровець не може бути на робочому місці через хворобу.

Відзначимо, що з’явився секретар міської ради у «Білому домі» не один: після повернення з нібито лікарняного, пана Здоровця почали супроводжувати люди спортивної статури, вочевидь, охорона.

1

Олексій Здоровець і, ймовірно, його охоронець

Зазначимо, що за кілька днів до інциденту, а саме після гуманітарної комісії, кореспондент видання «Трибуна-Бровари» став свідком, як чотири чи п’ять осіб військової виправки кликали депутата «Свободи» Сергія Бойка в коридор, як здалося кореспонденту, «вияснити стосунки». Від коментарів тоді свободівець утримався, однак, серед людей, які його викликали у коридор, були й ті, які супроводжували до того Олексія Здоровця.

За непідтвердженою інформацією, на депутатів «Свободи» тиснули або ж намагалися розв’язати конфлікт навколо депутата Здоровця його охорона.

Від «Трибуни-Бровари». Ситуація однозначно поза рамками буденного: застосована фізична сила, погрози пістолетом. Виникає питання: якщо причиною ситуації лежить і справді конфлікт між «Свободою» і її колишнім членом, то чи не стане цей випадок початком війни проти неугодних? Адже не секрет, що багато хто у місті сприйняв дії Олексія Здоровця на посаді секретаря міської ради негативно. Цих людей теж може чекати щось подібне?

Поділіться.

Коментарі закриті.