Автор – депутат Київської обласної ради Роман Сімутін

Редакція сайту може не поділяти погляди авторів та не несе відповідальності за інформацію, опубліковану в розділі «Блоги». Відповідальність за зміст, достовірність фактів, цитат, власних назв та інших відомостей несуть автори текстів, розміщених у розділі «Блоги».

12 грудня вчетверте відмінили торги на будівництво ЗОШ  I ступеня по вул. Симона Петлюри, 17-Б, яка дуже хоче отримати «Оскар» у номінації ТОП-3 найдорожчих шкіл в Україні. Цього разу «чорним лебедем» став Департамент захисту економіки Національної поліції. Так от, замовник – УЖКГ —  скасував закупівлю на підставі листа Департаменту, в якому зазначено, що Замовник оприлюднив тендерну документацію нову, але не зазначив, що це «нова редакція».

Все зрозуміли? Тендер, на підготовку якого витратили майже 3 місяці часу (мовчу за попередні 3 спроби), купу людиногодин на перевірку документації учасників, відмінено лише внаслідок банальної помилки відповідальної особи, яка вносила зміни до тендерної документації і не відобразила це належним чином.

Не думайте, що помилка допущена несвідомо. Над документацією працювали кращі «генії», а причина тут одна: ТОВ «Агробудмеханізація», яка мало стати переможцем цього тендеру, банально «лопонулося» і наробило купу помилок, за що було дискваліфіковано. А це означає  — «недоотриманий відкат» у кишеню.

Найсумніше те, що це може бути ще не кінець трилогії. Сподіваюся, восени побачимо хоча б фундамент школи, а поки що гроші знову —  на депозит.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: