Віктор Постол склав депутатські повноваження заради спортивної кар’єри

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Екс-чемпіон світу Віктор Постол за власним бажанням склав із себе повноваження депутата Великодимерської селищної ради.

«Для мене це рішення було непростим, – пояснив нам Віктор Постол, – однак я його прийняв, оскільки маю намір зосередитися на продовженні карєри професійного боксера. А це диктує часту відсутність мою у Великій Димерці, повязану із проведенням тренувальних зборів, і переважно – за кордоном. Тож я не можу повноцінно виконувати депутатські обовязки, і так само не можу допустити, щоб хтось інший виконував за мене мою роботу. Я дуже вдячний виборцям за довіру, яку вони висловили мені на виборах восени минулого року, однак буде чеснішим перед ними на сьогодні здати депутатський мандат».

Сесія Великодимерської селищної ради задовольнила заяву Віктора Постола. Таким чином його депутатське місце вважається вакантним.

Віктор Постол днями відправляється до шотландської столиці. У Глазго пройде прес-конференція, присвячена його поєдинку у цьому місті із професійним боксером Джошем Тейлором. Бій відбудеться у Глазго 23 червня. Переможець цього поєдинку матиме змогу зустрітися із чемпіоном світу у першій напівсередній вазі.

Після проведення прес-конференції Віктор Постол планує відправитися до Сполучених Штатів, де проведе підготовчий тренувальний збір. За тиждень-другий до 23 червня він повернеться в Україну, а потім вже полетить до Глазго.

Суперник Постола шотландець Джош Тейлор – боксер досить серйозний. Йому 27 років, він лівша, технічний, напористий у своїх діях. На професійному ринзі Джош дебютував 18 липня 2015 року. Провів як боксер-професіонал 12 боїв, в 11-х з них переміг нокаутом. Останній свій бій Тейлор провів 3 березня 2018 року, у якому, теж у Глазго, переміг нікарагуанця Вінстона Кампоса.

Віктор Постол, якому 34 роки, підтверджує, що має тверде бажання домогтися бою за звання чемпіона світу з боксу. Він готується до поєдинку із Тейлором дуже старанно, настрій у нього бойовий, самопочуття чудове.

Постол на професійному ринзі провів 30 поєдинків: 29 перемог, одна поразка. З 29-ти виграшних поєдинків 12 перемог українець здобув нокаутом.

Нагадаємо, 3 жовтня 2015 року Віктор Постол став чемпіоном світу, перемігши аргентинця Лукаса Маттісе. 23 липня 2016 року Постол не відстояв чемпіонський титул у поєдинку з американцем Теренсом Кроуфордом.

Останній свій бій Віктор Постол провів у Києві 16 вересня 2017 року. У непростому поєдинку боксер з Великої Димерки переміг узбека Джамшідбека Наджмітдінова. 8 березня цього року планувався бій Віктора Постола з американцем Ріджісом Прогрейсом. Це мав би бути поєдинок за звання тимчасового чемпіона світу. Однак бій не відбувся – Віктор Постол під час підготовки у США зламав палець руки.

Анатолій Гаркуша

Поділитись

Про Автора

Редакція видання "Трибуна Бровари"

Leave A Reply