Трибуна – Бровари

Висадити мільйон дерев: 20 березня охочих запрошують долучитися до Всеукраїнської акції

Pinterest LinkedIn Tumblr +

27 січня стартував Всеукраїнський проєкт «Озеленення України», у рамках якого 20 березня заплановано висадити по всій Україні один мільйон дерев.

Проєкт започаткували «Книга рекордів України» та  найбільший  діловий клуб лідерів українського бізнесу «CEO Club Ukraine».

Як зазначено на офіційному сайті «Книги  рекордів України», мета проєкту – привернути  увагу до відновлення екосистеми України і планети, а також розвитку екологічної свідомості людей.

Завдання проєкту «Озеленення України»:

  • Висадити 1 000 000 дерев за 24 години
  • Сприяти протягом року у висадженні парків та алей
  • Провести загальнодержавну інформаційну кампанію
  • Організувати освітні воркшопи в навчальних закладах
  • Започаткувати міжнародний флеш-моб «Озеленення України. Озеленення планети!»

озелененняСьогодні під час пресконференції за участі керівництва «Книги рекордів України» та «CEO Club Ukraine» голова редакційної ради «Книги рекордів України», паралімпійський чемпіон, броварчанин Олег Іваненко зазначив, що «Озеленення України»  – амбітний проєкт своєю глобальністю, але він на часі, адже екологічні виклики – не просто розмови, це – реальність. «Цей проєкт цікавий тим, що можна залучити ще більше українців, у тому числі, і для об’єднання», – наголосив Олег.

озеленення

Олег Іваненко

озеленення

Учасники пресконференції

 «Через глобальне потепління, яке веде до зростання рівня Світового океану, деякі міста, острови, навіть цілі країни за кілька десятиліть ризикують опинитися під водою або стати непридатними для життя. Людству нині складно навіть передбачити, з якою швидкістю це відбуватиметься – і навіть, де саме», –  зазначив засновник бізнес-клубу «CEO Club Ukraine» Сергій Гайдайчук.  Враховуючи це все, дерева є вкрай важливими: вони можуть затримувати величезні кількості вуглекислого газу, відтак сповільнювати глобальне потепління, тож небайдужі люди, висаджуючи дерево за деревом, зроблять свій внесок у порятунок планети, резюмував пан Сергій.

Формати участі у проєкті:

  • Волонтери: активна участь у висадженні дерев на локаціях
  • Співорганізатори: організація проєкту в регіонах, на локаціях
  • Партнери: забезпечення організаційної, матеріально-технічної бази реалізації проєкту, закупівля дерев
  • Інформаційні партнери: висвітлення інформаційних приводів проєкту на доступних ресурсах
  • Еко-амбасадори: особи, які висадили понад 200 000 дерев; презентують проєкт серед населення.

Проєкт «Озеленення України» анонсували на Міжнародному економічному форумі, який нещодавно відбувся в швейцарському місті Давос. «Чудова українська співачка Руслана Лижичко анонсувала нашу акцію. І ми дуже сподіваємося, що скоро цей проєкт перетвориться на міжнародний флешмоб «Озеленення України. Озеленення планети!»,зазначив Олег Іваненко на своїй сторінці у Фейсбуці.

А також журналістам «Трибуни» додав, що в рамках проєкту безпосередньо у Броварах 20 березня заплановано посадити не менше тисячі дерев.

Участь у проєкті «Озеленення України» можуть взяти всі охочі, які прагнуть зробити Україну і планету екологічно чистою та красивою.

Більше деталей: менеджерка проєкту – Надія Чистяк, моб.: +380 50 663 01 32, + 380 67 878 80 28.

Фото – із офіційної сторінки у ФБ Олега Іваненка, головне фото – Ангеліна Козлова 

Поділіться.

Залиште відповідь