Влада вчергове заговорила про зміну перевізника з вивезення сміття

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Під час засідання виконкому серед інших обговорювалося питання зміни підрядника по вивезенню сміття — ТОВ «Комунтранс-Бровари».

Було висловлено багато нарікань на роботу підрядника — перевізник виконує свою роботу невчасно, неякісно. Заступник міського голови Григорій Голубовський висловив думку, що перевізника треба міняти. Депутат Володимир Опалько звернув увагу присутніх, що сміттєві контейнери у місті в жахливому стані. Депутати іронічно зазначили, що свого часу перевізник вибирався практично за одним критерієм — низька ціна за послуги, тому місто і має такі наслідки.

Міський голова Ігор Сапожко наголосив: якщо з підрядником почнуть процес розриву угоди, до моменту проведення конкурсу та визначення нового перевізника треба, щоби сміття кимось вивозилося. Григорій Голубовський запропонував, щоби старий перевізник допрацював, поки не визначиться питання з новим.

Зокрема, голова міськради звернув увагу, що потрібно для підстраховки прослідкувати і як варіант — укласти тимчасові угоди щодо вивезення сміття, поки не визначать нового перевізника.

Зазначимо що тема зміни перевізника і його неякісної роботи піднімалася ще у грудні 2015 року.

Поділіться.

Залиште відповідь