Власникам незаконних гаражів можуть виділити земельну ділянку під кооператив

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Через тиждень 24 лютого може бути укладений Меморандум між міською радою та власниками незаконних гаражів, а на найближчу чергову сесію міської ради може бути винесений проект рішення про виділення земельної ділянки під гаражний кооператив. Такий підсумок робочої наради між ініціативною групою від власників гаражів та представниками виконкому, яка відбулася у п’ятницю 17 лютого.

Під час засідання ініціативна група від власників гаражів на чолі з мешканцем міста Дубоносом Дмитром запропонувала проект Меморандуму з такими пунктами:

 1. Броварська міська рада призупиняє демонтаж гаражів до моменту створення гаражного кооперативу та спливу наданого терміну перенесення гаражів в кооператив.
 2. Броварська міська рада надає земельну ділянку під гаражний кооператив (достатню за розмірами), в який будуть перенесені усі гаражі з міста. Земельна ділянка знаходиться в районі старого кладовища, поруч із кооперативом, що відводиться для учасників АТО.
 3. Броварська міська рада забезпечує маршрутом громадського транспорту до гаражного кооперативу.
 4. Сторони домовилися про створення гаражного кооперативу (юридичну реєстрацію) в місячний термін (покладається на Територіальну громаду міста Бровари, відповідальний — Дубонос Дмитро Анатолійович).
 5. Сторони домовилися, що управління новоствореним гаражним кооперативом буде здійснювати Територіальна громада міста Бровари, підписанти даного Меморандуму (фізичні особи, громадяни України).
 6. Сторони домовилися про проведення інвентаризації гаражів. Створити базу даних, де вказати: місце розташування, власник, тип гаражу, розмір, фото. Створену базу даних вважати за основу при наданні дозволу на перенесення гаражу в кооператив. Також зафіксувати ті гаражі, що вже демонтовані та надати їм право переносу до гаражного кооперативу.
 7. Сторони домовилися, що після створення гаражного кооперативу та надання земельної ділянки, відводиться два місяці на перенесення гаражів в кооператив. Ті гаражі, що у відведений термін не були перенесені в кооператив, підлягають демонтажу.
 8. Сторони домовилися, що звільнені території міста від гаражів використовувати в інтересах територіальної громади міста. Створити гостьові паркомісця, зелені зони, дитячі майданчики.
 9. Про хід виконання даного Меморандуму інформувати Територіальну громаду через Засоби масової інформації.

Під час обговорення проекту з ініціативною групою та депутатами з одного боку та секретарем міської ради Петром Бабичем, представниками юридичного відділу та спецвідділу за контролем за благоустроєм міста з іншого дійшли згоди у таких моментах:

 1. Це має бути гаражний кооператив не спільний із кооперативом для учасників АТО юридично, хоча не виключається, що це буде на одній земельній ділянці.
 2. Залучити депутатський корпус по принципу виборчих округів для інформаційної кампанії про Меморандум.

Секретар міської ради Петро Бабич пообіцяв донести до виконкому питання маршруту до гаражного кооперативу з подальшим обговоренням його спільно з перевізниками. Також пан Бабич пообіцяв, що питання виділення земельної ділянки під гаражний кооператив буде сформоване як проект рішення вже на найближчу чергову сесію міської ради, яка відбудеться 23 березня.

Передбачається, що запропоновані пункти Меморандуму будуть проаналізовані юридичним відділом, а з боку ініціативної групи від власників гаражів буде визначено коло підписантів документу.

Наступна зустріч відбудеться у п’ятницю 24 лютого.

Поділіться.

Залиште відповідь