Вода в озері на Пекарні відповідає санітарним нормам, – експерти лабораторних досліджень

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На сайті Броварської міськради оприлюднено висновок дослідження санітарних показників якості води в озері Білому, що у парку «Приозерний». 19 січня, на Водохреща, саме в цій водоймі всі охочі проводять традиційні купання.

У висновку Броварського районного відділу лабораторних досліджень вказано, що  взяті на аналіз проби води відповідають санітарним нормам.

Нагадаємо, минулого року під час омовіння в озері  парку «Приозерного» чиновники не змогли відповісти на питання, чи придатне озеро для купання. Тоді таблички про заборону купатися, які  протягом літа  були  розташовані за кілька метрів від води,  були закриті.

Цього року свято Водохреща відбудуться без офіційної участі міської влади. Однак традиційну ополонку для пірнання в озері Білому парку «Приозерного» обіцяють таки облаштувати. За охочими омитися у водоймі пильнуватимуть медики та рятувальники. А от хто освячуватиме воду –наразі невідомо: московський патріархат збирається прийти попри відсутність запрошення від влади, а в Православній церкві України іще вирішують питання своєї участі.

Поділіться.

Залиште відповідь