Водіям, інженерам, начальникам змін – 20 тис.грн: актуальні вакансії на Броварщині

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Броварський центр зайнятості оприлюднив перелік актуальних вакансій у Броварах та районі станом на 5 квітня. Найбільш «зарплАтні» вакансії – водій вантажівки, інженер із вентиляції, інженер-технолог, начальник зміни на виробництві, фрезерувальник та головний бухгалтер. Серед найбільш оплачуваних пропозицій – 25 тис. грн на місяць – оператору пакетоформувальних машин. А от найменшу оплату пропонують працівникам шкіл, дитсадків та вантажникам.

Загалом у Броварському міськрайонному центрі зайнятості станом на 5 квітня 2021 р. наявні 191 вакансія. Працівників шукають у дошкільних, шкільних, позашкільних та професійних закладах освіти, медичних закладах, друкарнях, магазинах, кафе, ресторанах тощо.

Так, близько 25 тис. грн на місяць пропонують за налаштування та обслуговування пакетоформувальних машин на підприємстві, яке займається виробництвом гофрованого паперу та картону, паперової та картонної тари. Якщо нема досвіду – навчать. Правда, під час навчання зарплата буде дещо меншою – 8 тис. грн.

Один із автобусних автопарків запрошує на роботу водія пасажирського автобуса для перевезення пасажирів на довгі дистанції. Якщо водій завдяки слюсарним роботам буде підтримувати довірений йому транспортний засіб у належному робочому стані, то отримуватиме цей водій  близько 23 тис. грн.

На хлібопекарську фабрику потрібен начальник зміни, який слідкуватиме за дотриманням всього технологічного процесу та контролюватиме безперебійну роботу всіх відділень. Роботодавці обіцяють заробітну плату в розмірі 20 тис. грн.

Таку ж «получку» пропонують водіям фур із напівпричепами, які розвозитимуть харчовий вантаж всією Україною. Для цього мають бути відкритими категорії «С» та «Е».

Близько 18 тис. грн готові платити головному бухгалтеру, який знає низку спеціальних програм (1-С, M.E.Doc, Є-Казна) та працюватиме 5 днів на тиждень.

Найменшу ж оплату – в 6 тис. грн – пропонують вантажникам у супермаркетах, вихователям та їх помічникам, кухарям у дитячих садочках, керівникам гуртків, прибиральникам-цям та консьєржам.

Із повним переліком вакансій у Броварах та районі можна ознайомитись ТУТ.

ФОТО – Дмитро Карпій

Читайте також:

  1. Вакансії: столичному комунальному підприємству потрібні працівники

  2. Водії, кухарі, робітники – актуальні вакансії від броварського центру зайнятості

  3. Бульдозеристам, екскаваторникам, слюсарям – 20 тис. грн: актуальні вакансії в Броварах та районі

  4. 20 тис. грн/міс. працівникам автосервісних послуг, 16 тис. грн – у сфері будівництва. Актуальні вакансії

Поділіться.

Залиште відповідь