Восени в Зазимській ОТГ запрацюють свої дільничні офіцери

Pinterest LinkedIn Tumblr +

З вересня 2020 року на території тільки 7 об’єднаних територіальних громад Київської області розпочнуть роботу дільничні офіцери громади. Серед них на Броварщині – тільки Зазимська ОТГ. Про це повідомляють у Національній поліції Київщини.

Як зазначають в управлінні поліції, проєкт «Поліцейський офіцер громади» передбачає, що кожна ОТГ отримає свого офіцера поліції. Цей проєкт реалізують на всій території України.

На цей час лише 7 громад Київщини із 24 підписали меморандум із поліцією про співпрацю сторін на засадах партнерства: Баришівська, Зазимська, Медвинська, Миронівська, Пісківська, Студениківська та Узинська.

«Саме ці громади першими подбали про безпеку свої громадян, розуміючи усю важливість та необхідність цього проекту, переймаючись проблемними питаннями безпеки населення», – вказують у поліції Київської області.

https://www.facebook.com/pol.kyivregion/posts/3050414298347055

Голови цих ОТГ знайшли можливість забезпечити своїх майбутніх дільничних офіцерів усім необхідним, а головне – це службовим автомобілем, без якого виконувати функціональні обов’язки поліцейському буде не під силу, розповідають в обласному управлінні.

«Пропонуємо головам інших ОТГ долучитися до участі у цьому проекті, адже безпека громади – це спільна мета поліції та об’єднаних територіальних громад. Щоб кожна людина відчувала себе у безпеці. Зробимо Київщину безпечною разом», – резюмують у поліції.

Читайте також:

  1. Адмінреформа: Кабмін погодив новий район для Броварщини із центром у Борисполі
  2. Президент доручив завершити децентралізацію: усі громади мають об’єднатися до кінця 2020-го
  3. 5 громад: як поділять Бровари і район на ОТГ. СХЕМА
  4. Із 25 районів Київщини залишиться 6. Куди ввійде Броварщина?
  5. Операція «Візит»: дільничні офіцери пояснюють мешканцям Броварів та району «як не стати жертвою злочину»
Поділіться.

Залиште відповідь