Вражений струмом школяр з Броварів потребує допомоги, його готують до перельоту в Бостон

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Броварський школяр Євген Агабеков, якого минулої п’ятниці вдарило струмом на місцевому вокзалі, потребує донорської крові будь-якої групи крові. Протягом трьох днів її збиратимуть від усіх охочих. До того ж, для перельоту на лікування в Бостон необхідно 80 тис. доларів США. Хлопця планують відправити вже в понеділок. Про це йдеться на офіційному сайті допомоги та в коментарях чиновників міста.

Як зазначено в одному з останніх повідомлень, у хлопця величезна втрата плазмокрові. Для порятунку Євгена терміново потрібні 28 донорів. Від сьогодні, із 28 по 30 листопада, щоранку о 8:00 із двору броварського виконкому відправлятимуться два мікроавтобуси. Вони відвезуть охочих поділитися кров’ю до пункту здачі. Після того донорів доставлять назад.

Слід зазначити, що родина продовжує збирати гроші на лікування хлопця. На один лише переліт до Бостона потрібно 80 тис. доларів США. Як зазначено на сайті допомоги, наразі тривають перемовини з клінікою Shriners Hospitals for Burn Children, зокрема з викладачем Гарвардської медичної школи Геннадієм Фузайловим, який спеціалізується на лікуванні тяжких опіків.

Зазначимо, учора виконавчий комітет Броварської міської ради схвалив рішення виділити 110 тис. грн на лікування Євгена.  Загалом же у гривневому еквіваленті необхідно зібрати 2,3 млн грн., вказують на сайті допомоги. Станом на ранок 28 листопада вже зібрали 978 тис. грн.

Окрім того, у місті розвішані листівки із проханням допомогти хлопцю. Відповідні повідомлення поширюють і через соцмережі в інтернеті. У 7-ій школі, де навчається Євген, оголосили про акцію зі збирання макулатури. Виручені кошти підуть на лікування хлопця. Благодійна акція триватиме від сьогодні протягом трьох днів.

Нагадаємо, учень 9-В класу школи №7 Євген Агабеков отримав ураження струмом 23 листопада на броварському вокзалі. Він нібито заліз на вагон і намагався зробити селфі. Однак струм від фази пробив його через селфі-палицю і пройшов у землю. У результаті хлопець отримав 55% опіків тіла, в тому числі і внутрішніх. Євгена шпиталізували до опікового центру м. Києва, де йому вже зробили три операції.

Поділіться.

Залиште відповідь