Верховна Рада України ухвалила закон, відповідно до якого збільшився пільговий період із 270 до 360 днів.

Законопроєкт №1030 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відтермінування застосування штрафних санкцій за порушення порядку ввезення транспортних засобів на митну територію України» було подано Президентом Володимиром Зеленським. За проєкт проголосувало 284 народних депутати.

Представник Президента України у Конституційному Суді України Федор Веніславський зазначає, що законопроєкт направлений на створення передумов для комплексного врегулювання проблеми митного оформлення в Україні автомобілів із іноземною реєстрацією. Для досягнення цієї мети, законопроєктом пропонується відтермінувати на 90 днів введення в дію закону, яким передбачено запровадження або посилення адміністративної відповідальності.

Нагадаємо,  13 лютого 2019 року Уряд України прийняв постанову щодо прискорення процедури митного оформлення автівок на єврономерах, тимчасово скасувавши обов’язкову екологічну сертифікацію таких машин до 24 травня. Пізніше Верховна Рада України відтермінувала запровадження штрафних санкцій для «євроблях» і продовжила період їх розмитнення без штрафів до 21 серпня 2019 року. Відповідні зміни 16 травня було внесено парламентом до Податкового кодексу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: