Виборчі округи №16-18: Чи «допливе» першим до фінішу Олег Лісогор?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

«Трибуна Бровари» продовжує акцентувати увагу на те, які кандидати балотуються до Броварської міської ради по територіально-виборчих округах. Округ №1, Округ №2, Округ №3, Округи №4-5, Округ №6Округ №7-8. Округ №9-10, Округи №11-12, Округ №13-15

 Територіальний виборчий округ №16

бульв.Незалежності: 3–3Б; вул.Блока Олександра: 3–17; вул.Гагаріна: 11; вул.Карбишева: 1–11/2; вул.Лагунової Марії: 2, 4–4Б, 8/1–8/2; вул.Львівська: 1–15; вул.Рокосовського: 3–18/3;

  1. Улітенко Ірина Леонідівна, 08.08.1982 , безпартійна, безробітня — «Демократичний Альянс»
  1. Мазур Владислав Анатолійович, 24.05.1992, Директор ТОВ «ПІБ Інвест» — УКРОП»
  1. Вільчинський Валентин Володимирович 23.09.1982 Безпартійний Фізична особа – підприємець — «Народна опозиція»
  1. Багнюк Віталій Валентинович, 03.02.1985, освіта вища, лікар-уролог урологічного відділення БЦРЛ — «Партія простих людей Сергія Капліна»
  2. Мишко Андрій Григорович, 07.08.1971, Директор з врегулюваннПАТ «СК «КРАЇНА» — Блок Петра Порошенка «Солідарність»
  3. Кубрак Ярослав Анатолійович, 18.05.1991, Безпартійний, Тимчасово не працює — «Нові обличчя»
  4. Логунова Любов Анатоліївна, 07.09.1982, безпартійна, освіта освіта вища, Головний спеціаліст Броварської міської ради — Радикальна партія Олега Ляшка
  5. Дем’янчук Андрій Миколайович, 26.07.1975, освіта освіта вища, логіст товариства з обмеженою відповідальністю «Технотон Енерго» — «Батьківщина» 
  1. Ротар Павло Борисович, 06.09.1967, Безпартійний, Військовослужбовець — «Наш край»
  2. Дишлевий Олексій Іванович, 31.12.1982, начальник фінансово-економічного відділу ПСК “Укооппромторг у м.Броварах” — «Соціалісти»
  3. Смірнова Ніна Анатоліївна, 25.07.1958, Керівник гуртка Київська дитячо-юнацька студія «Світанок» — Партія Пенсіонерів України
  4. Симоненко Юрій Адольфович, 27.07.1974, технік, Іноземне підприємство «Кока-Кола Беверіджис Україна» — «Опозиційний блок»
  5. Бойко Сергій Одексанрович, 21.02.1992, тимчасово не працює — ВО «Свобода»
  6. Слаутинська Тетяна Олександрівна, 11.08.1972, Безпартійна, Директор ТОВ «Науково-практичний центр стоматології та медицини «Асклепіос» — «Єдність»

 Територіальний виборчий округ №17

бульв.Незалежності: 4А–5, 7–8Б, 11, 13;

  1. Курочка Людмила Михайлівна, 08.05.1986, безпартійна , аспірант кафедри державознавства та права Національна академія державного управління при Президентові України — «Демократичний Альянс»
  1. Лисенко Тетяна Петрівна, 04.10.1960, Менеджер з персоналу ТОВ «БК «Атлант» — УКРОП
  1. Опалинська Катерина Миколаївна 02.12.1985 Безпартійна Директор ТОВ “Екзотік Фудс” — «Народна опозиція»
  1. Батюк Сергій Іванович, 24.10.1965, Безпартійний, Фізична особа-підприємець — Блок Петра Порошенка «Солідарність»
  1. Гребенніков Дмитро Володимирович, 11.05.1985, Безпартійний, Директор ТОВ «КАДС ГРУП» — «Нове обличчя»
  1. Гурт Вікторія Миколаївна, 10.05.1977, безпартійна, освіта освіта вища, Лікар – офтальмолог у Броварській центральній районній — Радикальна партія Олега Ляшка
  2. Павлов Олександр Андрійович, 27.07.1997 незакінчена освіта вища, Студент Київського національного торгово-економічний університету — «Батьківщина»
  3. Дворнік Андрій Валерійович, 02.07.1978, Тимчасово не працює — «Наш край»
  4. Петюк Ростислав Володимирович, 02.11.1982, безпартійний, заступник директора ТОВ «Здобсервіс плюс» — «Соціалісти»
  1. Листопад Валерій Васильович, 09.06.1970, Тимчасово не працює — «Опозиційний блок»
  1. Середа Марина Олегівна, 17.08.1988, директор ТОВ “Dellacqua” — ВО «Свобода» 
  1. Давидюк Антон Іванович, 26.04.1982, Адвокат, Самозайнята особа — «Патріот»
  2. Андрієвська Тетяна Миколаївна, 12.09.1970, Безпартійна, Фізична особа-підприємець — «Єдність»

Територіальний виборчий округ №18

бульв.Незалежності: 10–10Б; вул.Белінського: 19–37; вул.Кирпоноса: 11–11А, 13–13А, 15–15Г, 17–17В, 21, 31–80; вул.Львівська: 23–25/1; вул.Чернігівська.

  1. Артюх Олег Володимирович, 17.11.1983, фізична особа-підприємець — «Демократичний альянс»
  2. Тітова Людмила Володимирівна, 23.03.1972, Позапартійний, прибиральник ГУМВС м. Києва — УКРОП
  3. Шевчук Ігор Олександрович, 30.03.1975, Безпартійний, Директор Відділ розвитку продаж ТОВ “Артдеко” — «Народна опозиція»
  4. Сімутін Роман Вікторович, 20.05.1976, Безпартійний, Пенсіонер — Блок Петра Порошенка «Солідарність»
  5. Ісаченко Станіслав Михайлович, 15.05.1990, Безпартійний, Військовослужбовець ЗСУ — «Нові обличчя»
  6. Місійко Валерій Миколайович, 23.10.1981, освіта освіта вища, Головний спеціаліст Головного управління юстиції Київської області — Радикальна партія Олега Ляшка
  1. Лісогор Олег Володимирович, 17.01.1979, член ВО «Батьківщина», освіта освіта вища, директор у комунальному підприємстві «Оздоровчо-реабілітаційний центр» Броварської міської ради — «Батьківщина»
  2. Єгоров Микола Петрович, 06.10.1959, Безпартійний, Голова Громадська організація фонд «За єдність народу України» — «Наш край»
  3. Конта Тетяна Іванівна, 26.02.1957, безпартійна, головний бухгалтер ТОВ компанія «Ватек» — «Соціалісти»
  1. Лаврищук Алла Миколаївна, 01.11.1968, Тимчасово не працює — Партії Пенсіонерів України
  2. Тетеля Неля Станіславівна, 02.07.1973, Тимчасово не працює — «Опозиційний блок»
  3. Ткаченко Юлія Олександрівна, 06.10.1975, безробітня — ВО «Свобода»
  4. Кваша Любов Анатоліївна, 24.01.1968, Безпартійна, Заступник начальника Служба у справах дітей та сім’ї Броварської міської ради Київської області — «Єдність»
Поділіться.

Коментарі закриті.