Виборчі округи №27-29: чи додасть молодіжного драйву у міськраді ведучий, співак та режисер Олег Здоровець?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

«Трибуна Бровари» продовжує акцентувати увагу на те, які кандидати балотуються до Броварської міської ради по територіально-виборчих округах. Округ №1, Округ №2, Округ №3, Округи №4-5, Округ №6Округ №7-8. Округ №9-10, Округи №11-12, Округ №13-15, Округи №16-18Округ №19, Округи №20-21 , Округ №22, Округи №23-26              

Територіальний виборчий округ №27

вул.Воїнів-інтернаціоналістів, вул.Декабристів, вул.Димитрова: 45–115; вул.Залізнична, вул.Кармелюка Устима, вул.Лісова, вул.Металургів, вул.Польова, вул.Старченка, вул.Фурманова, вул.Чайковського, вул.Черняховського: 1–12/1, 14, 16–16Г, 18–18/1; вул.Щолківська, пров.Механізаторів, пров.Тракторний.

 

  1. Соболенко Лідія Борисівна, 09.08.1981, безпартійна, старший науковий співробітник ДП «УНДІЗ» — «Демократичний Альянс»
  1. Юрченко Антоніна Володимирівна, 20.11.1974, безпартійна, приватний підприємець — «Самопоміч»
  1. Здоровець Олег Іванович, 24.10.1994Керівник гуртка ДЕНЦ «Камелія» — УКРОП
  1. Данильченко Сергій Миколайович 13.10.1964 Безпартійний Начальник управління ПАТ “Банк Михайлівський” — «Народна опозиція»
  2. Косач Людмила Іванівна, 14.11.1978, Безпартійна, Директор Броварського центрального відділення ПАТ «УКРІНБАНК» — Блок Петра Порошенка «Солідарність»
  3. Коваль В’ячеслав Павлович 08.04.1970 Безпартійний, пенсіонер — «Нові обличчя»
  4. Семенюк Олена Валеріївна, 22.10.1986, Безпартійний, Секретар ради, Виконавчий комітет броварської міської ради — «Наш край»
  5. Хрущенко Михайло Михайлович, 25.04.1952, пенсіонер — Партія Пенсіонерів України
  1. Унгуряну Анатолій Валентинович, 18.02.1983, середня спеціальна, Фізична особа-підприємець — Радикальна партія Олега Ляшка
  1. Матвієць Любов Євгенівна, 07.05.1979, освіта вища, юрисконсульт у комунальному підприємстві «Броваритепловодоенергія» — «Батьківщина»
  1. Чілібі Іван Федорович, 01.09.1991, Безпартійний, Тимчасово не працює — «Опозиційний блок»
  2. Смірнов Микола Петрович, 21.01.1984, тимчасово не працює — ВО «Свобода»
  3. Каднай Станіслав Олександрович, 29.08.1986, Безпартійний, Головний інженер ТОВ «СПМК-2 Теплицятех-монтаж» — «Єдність»

 Територіальний виборчий округ №28

бульв.Незалежності: 14Б–14/1, 17–21А;

 

  1. Піскун Микола Вікторович, 02.01.1979, Безпартійний, Фізична особа-підприємець — «Народна опозиція»
  1. Кривунь Сергій Михайлович, 18.03.1955, освіта вища, керівник Броварський центр мікрохірургії ока — «Партія простих людей Сергія Капліна»
  2. Панько Михайло Тарасович, 12.03.1966, Безпартійний, Фізична особа-підприємець — Блок Петра Порошенка «Солідарність»
  1. Жирний Микола Михайлович, 06.12.1955, Безпартійний, Голова ТОВ «Спартак» — «Нові обличчя»
  1. Брожик Тетяна Миколаївна, 12.06.198, Безпартійна, освіта вища, викладач української мови та літератури у Броварській гімназія ім. С.І.Олійника — Радикальна партія Олега Ляшка
  1. Гуцол Олександр Васильович, 16.01.1978, освіта вища,фізична особа-підприємець — «Батьківщина»
  1. Мотузка Ігор Володимирович, 21.05.1974, Юрист ТОВ «Альянс Новобуд» — «Наш край»
  1. Горова Світлана Іванівна, 03.09.1966, Фізична особа-підприємець — Партії Пенсіонерів України
  1. Щербак Наталія Анатоліївна, 04.10.1985, Безпартійний, юрист, Товариство з обмеженою відповідальністю “Юридична фірма “Фактотум” — «Опозиційний блок»
  1. Гук Ірина Олександрівна, 29.08.1963, аудитор ТОВ “АФ “ІОН-АУДИТ” — ВО «Свобода»
  2. Пятко Сергій Миколайович, 20.09. 1958, Тимчасово не працює — «Патріот»

 

Територіальний виборчий округ №29

бульв.Незалежності: 15–15А; вул.Короленка: 1–46, 48–48/1, 50, 52, 54;

 

  1. Кравчук Ірина Леонідівна, 22.05.1987, Позапартійний, касир ПП «Маяк» — УКРОП
  2. Турчин Вадим Михайлович, 25.02.1982, Безпартійний, Директор ТОВ “НСТ-Інжиніринг” — «Народна опозиція»
  3. Новіков Віктор Олександрович, 16.03.1983, Безпартійний, Генеральний директор ТОВ «Ново Фарм» — Блок Петра Порошенка «Солідарність»
  4. Голянов Сергій Олександрович, 22.05.1980, Безпартійний, Директор ТОВ «Комкон Груп» — «Нове обличчя»
  5. Воїнов Максим Миколайович, 24.09.1985, освіта освіта вища, фізична особа-підприємець — Радикальна партія Олега Ляшка
  1. Мазурук Наталія Степанівна, 22.08.1986, освіта освіта вища, заступник директора у державний історико – культурний заповідник «Самчики» — «Батьківщина»
  1. Кашперський Володимир Євгенійович, 06.06.1983, Безпартійний, Головний спеціаліст, Департамент вищої освіти відділу інформаційно-аналітичної роботи — «Наш край»
  2. Мосякова Любов Юрївна, 06.04.1987, Бухгалтер ТОВ «Трансоіл» — «Опозиційний блок»
  3. Гук Ігор Андрійович, 05.10.1962, приватний підприємець — ВО «Свобода»
  4. Соломський Сергій Вікторович, 10.07.1986, Безпартійний, Фізична особа-підприємець — «Єдність»
Поділіться.

Коментарі закриті.