Виборчі округи №30-32: чи здійсниться мрія про муніципальну поліцію активіста Віктора Юрова?

Pinterest LinkedIn Tumblr +

«Трибуна Бровари» продовжує акцентувати увагу на те, які кандидати балотуються до Броварської міської ради по територіально-виборчих округах. Округ №1, Округ №2, Округ №3, Округи №4-5, Округ №6Округ №7-8. Округ №9-10, Округи №11-12, Округ №13-15, Округи №16-18Округ №19, Округи №20-21 , Округ №22, Округи №23-26, Округи №27-29

 

Територіальний виборчий округ №30

бульв.Незалежності: 12–12В, 16А–16В;

  1. Чаюн Володимир Григорович, 17.09.1960, безпартійний, голова правління ПАТ “Софія” — «Самопоміч»
  1. Ковальова Юлія Леонідівна, 10.02.1980, Позапартійний, Провідний спеціаліст Торгової палаи України — УКРОП
  1. Урєкіна Олена Сергіївна, 09.06.1984, Безпартійна, Тимчасово безробітна — «Народна опозиція»
  1. Соломонюк Раїса Євгенівна, 19.05.1965, Безпартійна, Директор ПП “ЮРРС” — Блок Петра Порошенка «Солідарність»
  1. Маринка Валентина Миколаївна, 01.12.1973, Безпартійна, Директор ДП Житло — «Нові обличчя»
  1. Ждановська Тетяна Миколаївна, 12.12.1966, Безпартійна, освіта середня спеціальна, Технік з інвентаризації нерухомого майна у комунальному підприємстві Броварської міської ради «Броварське БТІ» — Радикальна партія Олега Ляшка
  1. Гудзь Віталій Андрійович, 05.08.1965, освіта середня спеціальна, заступник директора на Приватному підприємстві «Бест» — «Батьківщина»
  1. Коренева Віта Вікторівна, 12.04.1985р. Безпартійний, Тимчасово не працює — «Наш край»
  1. Коханська Алла Сергіївна, 26.11.1984, безпартійна, тимчасово безробітна — «Соціалісти»
  1. Романчук Ігор Анатолійович, 19.11.1977, Провідний інженер-електронщик ПАТ «Карлсберг» — «Опозиційний блок»
  1. Нінічук Ольга Василівна, 07.02.1966 швея ФОП Цимбал О.Е. — ВО «Свобода»
  2. Кравцов Ігор Андрійович, 22.08.1960, Безпартійний, Головний лікар КЗ БМР «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» — «Єдність»

  

Територіальний виборчий округ №31

вул.Гагаріна: 27–29; вул.Глинки, вул.Димитрова: 1–43; вул.Дніпровська, вул.Кооперативна, вул.Мирного Панаса, вул.Московська, вул.Пархоменка, вул.Плеханова, вул.Федорова, пров.Глинки, пров.Пархоменка.

 

  1. Коливай Василь Анатолійович, 09.04.1979, безпартійний, проект-менеджер U&Sluno — «Демократичний Альянс»
  1. Немченко Вячеслав Олексійович, 20.05.1975, охоронець ПАТ «Київхліб» м.Бровари — УКРОП
  1. Владимиров Валентин Володимирович 11.01.1987 Безпартійний Тимчасово безробітний Тимчасово безробітний — «Народна опозиція»
  1. Мельничук Ігор Володимирович, 01.07.1979, Безпартійний, Начальник Ремонтної механізованої дільниці КП «Утримання зелених насаджень» Подільського району м. Києва — Блок Петра Порошенка «Солідарність»
  2. Дідківський Ігор Віцентійович, 07.04.1979, безпартійний, освіта освіта вища, Директор Департаменту обслуговування VIP-клієнтів у Приватному підприємстві «Студія відпочинку» — Радикальна партія Олега Ляшка
  1. Ячник Андрій Сергійович, 16.05.1978, освіта освіта вища, тимчасово не працює — ВО «Батьківщина»
  2. Кузнєцова Тетяна Геннадіївна, 04.11.1973, Директор, «Торгівельна мережа прямих продажів» — «Наш край»
  3. Склярский Олександр Васильович, 09.11.1989, Заступник начальника відділу ПАТ “Київенерго” — «Опозиційний блок»
  4. Снитик Андрій Анатолійович, 01.10.1988, безробітній, не працює — ВО «Свобода»
  5. Каднай Олександр Миколайович, 10.03.1963, Безпартійний, Директор ТОВ «Бриз» — «Єдність»

 

Територіальний виборчий округ №32

вул.Красовського, вул.Лермонтова: 1–20/2; вул.Підприємницька, вул.Поповича, пров.Вавилова, пров.Холодильний, вул.Батуринська, вул.Боголюбова академіка, вул.Виговського Івана, вул.Вокзальна, вул.Гетьманська, вул.Енгельса: 1, 2, 4; вул.Кутузова: 1–75; вул.Ольжича Олега, вул.Радистів, вул.Щербакова, пров.Вокзальний.

 

  1. Олійник Марина Ігорівна, 18.06.1996, безпартійна, студент Національного транспортного університету  — «Демократичний Альянс»
  2. Кріпкий Володимир Миколайович, 26.05.1079, начальник відділу ТОВ “Київгума” — «Самопоміч»
  1. Котляр Галина Миколаївна, 21.10.1959, Позапартійний, Голова правління ОСББ «ЖК «Атлант» — УКРОП
  2. Савенко Олексій Юрійович, 29.09.1978, Безпартійний, Фізична особа-підприємець, Юридична практика — «Народна опозиція»
  3. Мокан Василь Іванович, 19.04.1985, Безпартійний, Помічник-консультант народного депутата України, Апарат Верховної Ради України — Блок Петра Порошенка «Солідарність»
  4. Бондаренко Володимир Володимирович, 29.09.1966, Безпартійний, Генеральний директор ПрАТ «Атлант» — «Нові обличчя»
  5. Солонець Олеся Володимирівна, 25.11.1980, безпартійна, середня спеціальна , тимчасово не працює — Радикальна партія Олега Ляшка
  6. Дудко Борис Володимирович, 14.06.1976, освіта освіта вища, головний інженер товариства з обмеженою відповідальністю «Ангар Сервіс 777» — «Батьківщина»
  7. Мотовічов Євген Миколайович, 02.11.1988, Безпартійний, Тимчасово не працює — «Наш край»
  8. Іванюк Генадій Вікторович, 16.04.1949, Пенсіонер — Партія Пенсіонерів України
  9. Юров Віктор Олександрович, 11.09.1976, Тимчасово не працює — «Опозиційний блок»
  10. Кочубей Василь Михайлович, 01.03.1966 Ливарник ТОВ ”ПРОМТЕХМЕТ” — ВО «Свобода»
  11. Голець Наталія Іванівна, 07.1958, пенсіонерка — «Патріот»
  12. Коваль Андрій Миколайович, 19.09.1982, Безпартійний, Тренер, Дитяча юнацька спортивна школа відділу молоді і спорту Броварської міської ради Київської області — «Єдність»
Поділіться.

Коментарі закриті.