Виборчі округи №9 та №10: Час Х для Андрія Саука

Pinterest LinkedIn Tumblr +

«Трибуна Бровари» звертає увагу на те, які кандидати балотуються до Броварської міської ради по територіально-виборчих округах. Округ №1, Округ №2, Округ №3, Округи №4-5, Округ №6Округ №7-8.

 Територіальний виборчий округ №9

вул.Абрикосова, вул.Березнева, вул.Березова, вул.Большеченка Олексія, вул.Бузкова, вул.Вереснева, вул.Весняна, вул.Виноградна, вул.Волошкова, вул.Гамалія Дмитра, вул.Грінченка, вул.Драгоманова Михайла, вул.Заньковецької Марії, вул.Зіркова, вул.Злагоди, вул.Каштанова, вул.Квітнева, вул.Кобилянської Ольги, вул.Козацька, вул.Куліша Пантелеймона, вул.Кутового Володимира, вул.Майбороди Платона, вул.Нечуя-Левицького Івана, вул.Підлісна, вул.Проліскова, вул.Росяна, вул.Русановича Дмитра, вул.Симоненка Василя, вул.Січнева, вул.Сковороди Григорія, вул.Соборна, вул.Сонячна, вул.Соснова, вул.Спортивна, вул.Стуса Василя, вул.Східна, вул.Тополина, вул.Трояндова, вул.Фельдмана, вул.Чорновола В’ячеслава, вул.Чубинського Павла, вул.Чупринки Грицька, вул.Шевченка: 2, 4А–4Б, 6, 8, 10А, 12А, 14, 26–60; вул.Яблунева, вул.Ялинкова, пров.Березневий, пров.Вишні Остапа, пров.Драгоманова Михайла, пров.Підлісний, пров.Чубинського Павла, військове містечко 251.

  1. Саук Андрій Миколайович, 29.12.1981 безпартійний, головний економіст Банк «Хрещатик», голова правління ОСББ «В.Симоненка, 2-А» — «Демократичний Альянс»
  1. Калина Анна Володимирівна, 05.03.1984, безпартійна, в.о. голови ОСББ “Купава-4” — «Самопоміч»
  2. Пащенко Станіслав Костянтинович, 06.02.1987, Позапартійний, Начальник відділу страхової компанії — УКРОП
  1. Веретенніков Євгеній В’ячеславович 17.12.1985 Безпартійний Фізична особа-підприємець Технічне обслуговування автомобільного транспорту — «Народна опозиція»
  1. Чебанов Сергій Леонідовчи, 08.05.1980, освіта вища, , директор ТОВ «Інжтехбуд» — «Партія простих людей Сергія Капліна»
  1. Прус Валерій Леонідович, 30.10.1978, Безпартійний, Тимчасово не працює — Блок Петра Порошенка «Солідарність»
  1. Коваль Анна Вячеславівна 07.02.1994 Безпартійна Тимчасово не працююча — «Нові обличчя»
  1. Зінченко Наталія Миколаївна, 29.06.1985, безпартійна, освіта освіта вища, Приватний центр розвитку «Лілея» — «Радикальна партія Олега Ляшка»
  2. Кіктєв Сергій Вікторович, 20.05.1987, освіта освіта вища, фізична особа-підприємець — «Батьківщина»
  1. Осовик Денис Юрійович, 20.11.1986р. Безпартійний Фізична особа-підприємець — «Наш край»
  1. Іваненко Галина Петрівна 10.03.1961 Пенсіонер (за вислугою років) — «Опозиційний блок»
  1. Гончаренко Ігор Володимирович 22.03.1984 директор ТОВ НВП Агровектор — ВО «Свобода»
  1. Герасимова Олена Володимирівна 28.04.1977 Головний бухгалтер КП «ЖЕК-4» м. Бровари — «Патріот»
  1. Усиченко Наталія Павлівна 07.09.1976 Безпартійна Заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності КЗ БМР «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» — «Єдність»

Територіальний виборчий округ №10

вул.Вербна, вул.Винниченка Володимира, вул.Восьмого з’їзду рад, вул.Гальбича, вул.Героїв Сталінграда, вул.Коккінакі, вул.Космодем’янської Зої, вул.Молодіжна, вул.Оболонська: 60–76; вул.Радгоспна, вул.Шевченка: 1–1А, 3, 5, 7, 9, 11–11А, 13, 15–21, 127; вул.Щорса: 51–137; пров.Винниченка Володимира, пров.Оболонський.

  1. Борщов В’ячеслав Миколайович, 04.10.1976 Головний інженер ТОВ «Західгазтех» — УКРОП
  1. Сердюк Олександр Сергійович 28.03.1985 Безпартійний Тимчасово безробітний — «Народна опозиція»
  1. Дмитріченко Наталія Іванівна, 05.07.1972, освіта вища, завідуюча аптеки №1 БЦРЛ — «Партія простих людей Сергія Капліна»
  1. Бреус Сергій Петрович, 30.01.1983, Директор Фізкультурно-оздоровчий заклад «Плавальний Басейн «КУПАВА» — Блок Петра Порошенка «Солідарність»
  1. Дрок Володимир Іванович 24.06.1980 Безпартійний Начальникдільниці «Міськсвітло» КП «Бровари-Благоустрій — «Нові обличчя»
  1. Коломієць Ігор Васильович, 26.03.1983, безпартійний, освіта освіта вища, Виконроб, Філія «Броварське дорожнє експлуатаційне — Радикальна партія Олега Ляшка
  1. Мутило Вадим Анатолійович, 29.11.1974, безпартійний, освіта освіта вища, командир І-го взводу роти оперативного призначення Національної гвардії України — «Батьківщина»
  1. Батуревич Олександр Петрович, 02.11.1977р. Безпартійний Директор ТОВ «Енергосистеми» — «Наш край»
  1. Ладинська Лідія Василівна 26.06.1946 ПП «Соціалісти» пенсіонер — «Соціалісти»
  1. Андріященко Віталій Вячеславович 27.06.1988 Фізична особа-підприємець — Партія Пенсіонерів України
  1. Попович Олена Олегівна 12.03.1985 ТОВ «Прогресс» Заступник директора — «Опозиційний блок»
  1. Бугай Лілія Василівна 01.12.1989 не працюю — ВО «Свобода»
  1. Лемпіцький Валерій Анатолійович 26.12.1961 Безпартійний Керівник напряму сертифікації і стандартизації ТДВ «Броварський завод комунального устаткування» — «Єдність»
Поділіться.

Коментарі закриті.