Вибори голови і депутатів Броварської ОТГ не відбулися – рішення суду

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Київський окружний адміністративний суд визнав вибори Броварського міського голови та депутатів Броварської міської ради (ОТГ) такими, що не відбулися. Наразі йдеться про першу інстанцію, міська територіальна виборча комісія ще може подати апеляцію. Про це повідомляють представники партії «Голос», а також кандидат-самовисуванець у мери Юрій Маслак.

Як зазначають представники «Голосу», Феміда ухвалила рішення щойно. Позов кандидата в міські голови та в депутати Андрія Саука задовольнили частково. Суд, зокрема, визнав протиправним визнання результатів місцевих виборів (і щодо обрання депутатів, і щодо обрання міського голови).

Феміда також скасувала призначення проведення другого туру виборів голови ОТГ 22 листопада. А ще одним пунктом рішення суд зобов’язав призначити нові місцеві вибори в Броварській об’єднаній територіальній громаді щодо обрання міського голови та депутатів.

перебибори

Витяг із рішення суду, який оприлюднив член команди “Голосу” Сергій Іллюхін

Водночас у політсилі вказують, що рішення Київського окружного адміністративного суду – це лише рішення першої інстанції. Броварська міська територіальна виборча комісія може подати апеляцію.

Кандидат у мери, самовисуванець, Юрій Маслак майже одночасно з «Голосом» повідомив про схоже рішення за своїм, окремим, позовом. Зі слів політика, він просив у суду визнати лише вибори міського голови недійсними. І Феміда так само задовольнила це прохання.

Нагадаємо, під час виборів 25 жовтня з’ясували, що на бюлетенях і їхніх корінцях з обрання депутатів і голови ОТГ були проставлені унікальні номери. Це давало можливість ідентифікувати волевиявлення кожного, хто проголосував.

Водночас після завершення голосування за рішенням ЦВК і ТВК на дільницях були відрізані і знищені частини корінців із цими номерами.

Читайте також

  1. Ігор Сапожко VS Дмитро Ратніков: Хто ініціював нумерацію бюлетенів?
  2. Вибори в Броварах стартували з порушень. ФОТО
  3. За підкуп виборців пенсіонерці загрожує в’язниця
Поділіться.

Залиште відповідь