Вибори: кандидат від «Солідарності» Гришук звертає увагу на спостерігачів від «Єдності»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Броварах розпочалися вибори міського голови, депутатів міської та обласної рад.

Видання «Трибуна-Бровари» моніторить ситуацію на виборчих дільницях.

11.33. Виборчі дільниці № 321225, №321226, №321227 — на вулиці Воз’єднання, 13 (1-й поверх школи №9).

Олександр Каштанюк, кандидат у депутати Броварської міської ради від партії «Єдність»: «Виборчий процес проходить нормально. Без ексцесів та порушень. Якщо є якісь порушення, то складаються відповідні документи, але поки що ніхто нічого не писав».

Голова виборчої комісії на дільницях № 321225, №321226, №321227: «На даний час порушень та скарг на виборчих дільницях немає. Процес проходить в робочому режимі».

Юрій Нужненко, кандидат у депутати Броварської міської ради від партії «Нові обличчя»: «На даний момент я порушень не бачив. Є деякі питання у людей — хто стоїть позаду людей і записує. Але заборонених методів ніхто не використовує».

Олександр Гришук, кандидат у депутати Броварської  міської ради від партії Блок Петра Порошенка «Солідарність»: «Вибори проходять спокійно. Особливих порушень немає, крім того, що довірені особи та спостерігачі від партії «Єдність» з незрозумілих причин виписували прізвища та адреси людей, які вже проголосували. Це тривало упродовж кількох годин, зараз це припинилося. Для чого це робиться — мені складно визначити. Не готовий робити припущення.

Я вважаю це порушенням, оскільки голосування — це суверенне право кожної людини голосувати або не голосувати. У такий спосіб збирається інформація про тих людей, які не голосували. З якою метою? Може потім на таких виборців будуть здійснювати якийсь тиск. Може у них були якісь попередні домовленості — мені тяжко це визначити.

Зараз це припинилося, але мало місце. Поки що не знаємо — з якою метою і які це мало наслідки.

Приїжджав голова територіальної комісії, кандидати. Вони наводили свої аргументи, ми — свої. Врешті-решт, люди, які протиправно збирали відомості про виборців, раптово вирішили, що вони більше цього робити не будуть.

Причому ситуація має місце на по всіх виборчих дільницях у Броварах. Це заздалегідь підготовлені люди. Більше того, голови комісій та деякі члени комісій за кілька днів уже знали, що ці люди будуть за спиною стояти і збирати такі відомості. Звідки я це знаю? По тих комісіях, куди я заходив, столи виставили так, щоб позаду не було місця збирати таку інформацію”.

Поділіться.

Коментарі закриті.