Вибори: Юрій Чередник сповіщає про те, чому на його дільницю викликали міліцію

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Броварах тривають вибори міського голови, депутатів міської та обласної рад.

Видання «Трибуна-Бровари» продовжує моніторити ситуацію на виборчих дільницях.

12.02. Виборчі дільниці — №321224 — вул. Гагаріна, 30 (легкоатлетичний манеж, спортивний зал)

Вадим Луцак, в. о. голови виборчої комісії: «На даний момент виборчий процес триває нормально. Був один інцидент, що деякі спостерігачі дуже наполегливо хотіли виписувати дані тих, хто голосує. Ми проти такого, але закон нам забороняє забороняти їм це робити. Тобто, вони мають право це робити. Їм дозволено отримувати будь-яку відкриту інформацію з дільниці без втручання в діяльність комісії та голосування виборців.

спартак (1)

Зараз цей інцидент повністю вичерпаний. Всі спостерігачі мають право доступу до столів — дивитися хто що робить. Інших інцидентів не було.

Спостерігачів та представників загалом близько 30-и, вони ходять групами по 5-6 осіб. Переписувати — хто в той момент фіксує чи фотографує — дуже складно. Не можу сказати від якої партії це робиться.

спартак (2)

спартак (3)

спартак (4)

Юрій Чередник, кандидат в депутати Броварської міської ради від партії Блок Петра Порошенка «Солідарність»: «Певні порушення відбуваються. Коли із самого ранку я приїхав на дільницю, то з 8.00, тобто, від самого відкриття, за спинами членів ДВК стояло декілька людей, які фіксували прізвища та по-батькові і адреси виборців, які приходили голосувати.

У нас є закон про захист персональних даних, але при цьому ніхто не запитував у виборців, які вже проголосували — чи дають вони згоду на оброблення їх персональних даних.

Була викликана міліція, був складений відповідний протокол. Зараз ці люди, які зранку переписували та фіксували цю інформацію, сидять поодаль від членів комісії, не заважають. Але продовжують щось фіксувати. Що вони фіксують — можемо лише здогадуватися. Відзначу лише, що відмічають виборців вибірково.

Одна така людина представилася від Соціалістичної партії, ще двоє людей не надали цієї інформації.

Давайте говорити відверто: «Єдність», «Наш край», Радикальна партія Олега Ляшка — це, приблизно, одна команда. Ми припускаємо, що це від однієї групи людей, котрі запустили такий механізм тролю певних виборців, які приходять голосувати.

спартак (5)

спартак (6)

спартак (7)

Ми можемо лише припускати на підставі отриманої інформації для чого це робиться і докладаємо зусиль унеможливити порушення законодавства для того, щоб виборці прийшли і проголосували, і щоб не було якогось додаткового контролю або тиску — за кого треба голосувати. Люди повинні зробити своє волевиявлення”.

Від редакції. Про подібне явище на виборчих дільницях № 321225, №321226, №321227 заявив кандидат у депутати Броварської міської ради від Блоку Петра Порошенка “Солідарність” Олександр Гришук.

Поділіться.

Коментарі закриті.