Виконком готовий витратити півмільйона гривень на інвентаризацію тепловодомереж

Pinterest LinkedIn Tumblr +

 Під час засідання 25 липня виконавчий комітет розглянув та затвердив проекти рішення, що виноситимуться на сесію міської ради 15 серпня.

Броварський виконком ухвалив рішення схвалити Програму фінансової підтримки комунальних підприємств міста на 2017-2018 рр.

За програмою, яка, як говориться у проекті, має на меті забезпечення беззбиткового, безперебійного функціонування комунальних підприємств міста, передбачаються такі заходи:

— КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр» — проведення аудиту фінансової діяльності.

— КП «Броваритепловодоенергія» — проведення фінансово-господарського та енергетичного аудиту.

— КП «Бровари-землеустрій» — погашення заборгованості із заробітної плати, погашення заборгованості за комунальні платежі.

 

Об’єми фінансування програми такі:

— на аудит КП «ОРЦ» — 50 тис. грн.

— на аудити КП «Броваритепловодоенергія» — 550 тис. грн.

— на погашення заборгованості КП «Бровари-землеустрій» — 99,4 тис. грн.

Нагадаємо, питання фінансового аудиту для КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр» неодноразово піднімалося на засіданнях робочої групи, а від керівника КП «ОРЦ» Олени Семенюк депутати так досі і не дочекалися плану розвитку підприємства, який включав би план ефективного витрачання коштів, задіяння для отримання максимального прибутку всіх наявних ресурсів та алгоритм дій по виходу підприємства з негативної динаміки накопичення боргів. До підвищеної уваги з боку депутатського корпусу до КП призвела тенденція у діяльності підприємства накопичувати великі борги.

та звертатися до міської ради їх гасити з міського бюджету.

Олена Семенюк

Щодо проведення аудитів КП «Броваритепловодоенергії», то про них заговорив керівник підприємства Василь Андрєєв під час оперативної наради у міського голови 17 липня. Тоді говорилося, окрім фінансово-господарського аудиту і про ймовірність проведення повного моніторингу каналізаційних мереж у місті. А вже під час засідання виконкому 18 липня міський голова Ігор Сапожко повідомив, що у зв’язку із ситуацією, яка склалася у місті із зношеними мережами, планується винесення на сесію пропозиції щодо проведення двох аудитів: фінансово-господарського та енергетичного.

Василь Андреєв

Щодо першого аудиту, то експертна група має здійснити інвентаризацію наявних у місті мереж тепло- і водопостачання та водовідведення. У рамках енергетичного аудиту, за словами мера Броварів, треба з’ясувати, куди рухатися місту в плані формування тарифної політики. На питання, чому до цього часу так і не було проведено інвентаризацію всіх мереж, міський голова заявив, що за час перебування підприємства «Броваритепловодоенергія» на балансі міста (з 2010 року) вони постійно займаються вирішенням тих чи інших питань і часу на це бракувало.

Того ж дня, 18 липня, на офіційному сайті Броварської міської ради був зареєстрований проект рішення «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунальних підприємств міста на 2017-2018 роки».

Проект рішення на сесію 15 серпня буде розглянутий на депутатських комісіях, з питань ЖКГ — у понеділок 31 липня о 10.00 та з питань бюджету і соціально-економічного розвитку — у вівторок 8 серпня о 11.00.

 

Поділіться.

Залиште відповідь