Виконком підтримав петиції про круговий рух на перехрестях та зупинення будівництва АЗС на Київській

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Виконавчий комітет Броварської міської ради під час засідання 20 червня розглянув перші дві електронні петиції, підтримані громадою міста на офіційному сайті БМР.

1) «Облаштувати круговий рух на перехрестях вул. Гагаріна — вул. Київська — вул. В. Чорновола, вул. Короленко — вул. Київська — вул. Симоненка, вул. Петлюри — вул. Київська — вул. Чубинського»;

2) «Зупинити будівництво автомийок та АЗС на міському водогоні та повернути місту ці земельні ділянки».

Першу петицію її автор Олександра Дудар мотивувала катастрофічно високим рівнем аварійності (майже щодня) на вул. Київській.

«Нещодавно Верховна Рада внесла зміни до статті 41 закону України «Про дорожній рух» (щодо пріоритетності транспортних засобів, що рухаються по колу). У пояснювальній записці до цього законопроекту наголошується, що в країнах Європи на перехрестях, де організовано круговий рух, діє єдина схема руху Roundabout. як свідчить офіційна статистика, кожен раз після введення в дію схеми Roundabout, аварійність на перехрестях зменшувалася приблизно на 80%.

Серед інших переваг від організації кругового руху для броварів є зниження рівня завантаженості вул. Київської, заторів, тягучок, загазованості міста, що має місце зараз через нерегульовану і несинхронізовану роботу світлофорів», — говориться у петиції.

Виконком підтримав пропозицію заступника міського голови Григорія Голубовського долучити до розгляду петиції проектантів та експертів для розробки відповідних проектів. Підготовчу роботу покладено дорученням на Управління ЖКГ.

Щодо другої петиції, яка стосується будівництва автомийки та АЗС, то її автор Пилип Духлій пояснив її необхідність так: «За адресою вул. Київська, 333в, де будується автомийка, знаходиться міський водогін, який постачає водою все місто Бровари. Будівництво протирічить генеральному плану міста та детальному плануванню територій. Та найголовніше — створює реальну небезпеку потрапляння шкідливих та небезпечних сполук до міського водогону і ставить під загрозу життя та здоров’я всіх мешканців.

Поруч з цією ділянкою знаходиться ще 5 аналогічних ділянок, на яких також планується будівництво автомийки та автозаправних станцій, і всі вони знаходяться над міським водогоном і також небезпечні для мешканців міста», — говориться у петиції.

Петиція містить вимоги:

1) розірвати договори оренди земельних ділянок;

2) повернути у власність територіальної громади ділянки;

3) забезпечити відновлення на вказаних земельних ділянках багаторічних зелених насаджень для виконання санітарної функції відокремлення магістральної вулиці та промзони від житлової забудови та відповідно змінити цільове призначення землі.

У цьому випадку заступник міського голови Григорій Голубовський запропонував для вивчення петиції долучити земельний відділ, управління архітектури та будівництва та «Держархбудконтролю», аби ті провели підготовчу роботу до розірвання договорів оренди земельних ділянок та повернення їх у власність територіальної громади.

Поділіться.

Залиште відповідь