Виконком проголосував за розірвання угоди з «Комунтрансом». Хто прибиратиме завтра сміття — невідомо

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Сьогодні, 14 березня, виконавчий комітет Броварської міської ради ухвалив рішення про розірвання угоди з перевізником по вивезенню твердих побутових відходів ТОВ «Комунтранс».

Як розповіла доповідач по проекту начальник Управління ЖКГ Галина Плотнікова, підставою для розірвання угоди є невиконання умов договору, зокрема, систематичне порушення перевізником графіку вивезення сміття.

Галина Плотнікова.

Під час розгляду проекту постало питання: хто ж буде вивозити сміття наступного дня після ухвалення рішення про розірвання угоди.

«ТОВ «Комунатранс» — приватна структура. Якщо їй сьогодні скажуть про розірвання угоди, вона завтра розвернеться і піде», — прозвучала думка членів виконкому.

Як виявилося, зі слів Плотнікової, компанія «Комунтранс» не була попереджена про засідання і проект, який виносився на розгляд виконкому і невідомо, хто наступного дня буде вивозити сміття. «Докладемо всіх зусиль, проведемо кілька зустрічей з потенційними перевізниками», — сказала пані Плотнікова, на що члени виконкому зауважили, що вже йде розгляд проекту, а конкретики немає.

«Попереду місяць часу, доки не буде визначено за тендером нового перевізника. Хто цей місяць буде вивозити сміття?», — поставив питання міський голова Ігор Сапожко.

Керуючий справами виконкому Костянтин Кузнєцов разом з пані Плотніковою навіть запропонували відкласти питання ще на тиждень, аби визначитися за цей час, хто буде прибирати сміття до того часу, поки не пройде конкурс і не буде визначено перевізника. Водночас інші члени виконкому зауважили, що «Комунтранс» може припинити виконувати роботи щойно дізнається, що такий проект рішення винесений на розгляд виконкому і питання розірвання угоди лише у часі.

У цей час заступник міського голови Григорій Голубовський заявив, що відтермінування розгляду проекту вже нічого не змінить. «У міської ради є фінансові зобов’язання перед перевізником за надані послуги. Якщо перевізник зацікавлений у їх отриманні, то він має виконати у повному об’ємі покладені на нього зобов’язання», – зазначив він.

Міський голова Ігор Сапожко зі словами: «Відповідальність за те, хто буде вивозити сміття наступного дня покладається на Голубовського» закликав членів виконкому підтримати рішення про розірвання угоди. Питання — хто ж буде вивозити сміття вже завтра так і залишилося відкритим.

 

Поділіться.

Залиште відповідь