Виконком «від Сапожка»: без представників депутатів та громади

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На 11-й позачерговій сесії міської ради, яка відбудеться завтра, 15 березня о 10.00, планується розгляд проекту виконкому, визначення його чисельності та затвердження персонального складу.

Пропонується затвердити виконком у такому складі:

  1. Ігор Сапожко — міський голова;
  2. Олексій Здоровець — секретар ради;
  3. Олександр Резнік — заступник міського голови;
  4. Григорій Голубовський — заступник міського голови;
  5. Лариса Виноградова — заступник міського голови;
  6. Костянтин Кузнєцов — керуючий справами виконкому.

Прикметно, що у складі виконкому, згідно з проектом рішення, не планується жодного представника від громади: у складі — лише міський голова, секретар та його заступники. При тому, що вже відбувалися зустрічі ініціативної групи по створенню Громадської ради при виконкомі, а на 28 березня заплановані Установчі збори цієї самої громадської ради. Хоча, наскільки зрозуміло, питання може ще обговорюватися під час самої сесії, адже подання щодо персонального складу робить міський голова, тоді як подання щодо кількісного складу виконкому робить міська рада.

Нагадаємо, що раніше звучало, що до такої Громадської ради і, відповідно, до виконкому можуть увійти Ігор Муратов — керівник Броварської спілки учасників АТО, лідер ГО «Громадські активісти» Ірина Нілова, голова Громадської ради при управлінні освіти Ігор Романенко, лідер ГО «Стоп злочин» Авксентій Гранат та інші.

Поділіться.

Коментарі закриті.