Вимоги до депутата Кочубея скласти мандат завершилися бійкою

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Бійкою та викликом поліції завершилася сьогодні 9 квітня зустріч депутата Василя Кочубея зі своїми виборцями.

О 14.00 колишній член фракції «Свобода» Кочубей, якого однопартійці назвали «тушкою» за його голосування в ключових питаннях в унісон з колишнім членом Партії регіонів міським головою Ігорем Сапожком, мав провести зустріч зі своїми виборцями в міському клубі, що знаходиться в одній будівлі з Броварським краєзнавчим музеєм на вулиці Гагаріна.

Дізнавшись про це, активісти Броварського міського осередку «Свобода» також з’явилися там, аби символічно оголосити виборцям, що їхній депутат, мовляв, зрадник, оскільки пройшов до міської ради в лавах національно-патріотичної партії, для якої є принциповим не йти на компроміси з Партією регіонів, а, ставши депутатом, почав всіляко голосуванням підтримувати рішення старої регіоналівської влади.

кочубей (2)

Як розповіли кореспонденту активісти, у самій залі охоронець депутата (кажуть, що це — племінник Василя Кочубея) відразу ж почав агресивно поводити себе і навіть кинув в одного з активістів стільцем.

Якщо до того моменту прихильники «Свободи» вагалися щодо будь-яких силових дій, то агресивна поведінка охоронця підштовхнула свободівців до рішучих кроків: Кочубея закинули до сміттєвого баку, при цьому лідери активістів постійно кричали: «Не бити!». Коли ж охоронець дістав предмет, схожий на металеву палицю, бійки як такої, уникнути не вдалося.

кочубей (8)

Коли Кочубея та охоронця «провели» до машини криками «зрадник», «тушка», «сепаратист», той зачинився в автомобілі, а потім пересівши в інший, поїхав з місця подій. За останньою інформацією, колишній свободівець направився до Броварського відділу поліції писати заяву про побиття.

Уже через кілька хвилин на місце події прибув наряд поліції (мешканці навколишніх будинків телефонували на 102 близько десяти разів). На місці поліцейські опитали кількох присутніх.

Залишається чекати — як розгортатимуться події далі.

Поділіться.

Коментарі закриті.