Вирішуватимуть долю проектів броварчан Загуменний та Лопатюк

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Став відомий склад Координаційної ради по впровадженню та реалізації бюджету участі (Громадський бюджет) у місті Бровари.

Головою ради призначено начальника управління економіки Миколу Загуменного, заступником — депутата Броварської міської ради, голову бюджетної комісії Андрія Лопатюка, секретарем — начальника фінансового відділу БМР Наталю Постернак.

Відзначимо, що одна із перших, хто подав заявку на входження до складу комісії була депутат міської ради Ірина Веремчук, вона ж входила до робочої групи по розробці проекту «Громадський бюджет», але її з невідомих причин не включили.

Нагадаємо, що у липні 2016 року презентацію проекту Громадського бюджету (Бюджету участі) у міській раді проводили представники Інституту політичної освіти. А з 30 серпня розпочала свою діяльність робоча група по розробці проекту «Громадський бюджет», до роботи якої долучилися депутати, громадські активісти та спеціалісти відділів та управлінь БМР. Основна ідея проекту — фінансування громадських ініціатив з бюджету міста, які визначаються шляхом голосування на офіційному сайті міської ради і вкладаються в ліміт, виділений для цього в міському бюджеті.

На сесії Броварської міської ради 22 грудня було ухвалено рішення Про затвердження міської програми «Громадський бюджет в місті Бровари на 2017—2020 роки».

Згідно з внесеними до Положення про громадський бюджет змінами, загальний обсяг Бюджету участі на наступний бюджетний рік (2017р.) складає — до 1 % затвердженого обсягу власних і закріплених доходів загального фонду міського бюджету міста Бровари на поточний бюджетний період, але не менше 3 млн. грн.

На засіданнях КР рішення ухвалюватимуть простою більшістю від загального числа її членів. Тобто «за» мають проголосувати мінімум сім її членів.

Склад Координаційної ради по впровадженню та реалізації бюджету участі (Громадський бюджет) в м.Бровари:

 1. Микола Загуменний — начальник управління економіки;
 2. Андрій Лопатюк — депутат міської ради;
 3. Наталя Постернак — начальник фінансового управління;
 4. Альбіна Баба-Мірзоєва — начальник юридичного відділу;
 5. Олег Берестовий — депутат міської ради;
 6. Вікторія Гринько — голова громадської організації «Геологорозвідка»;
 7. Борис Мельниченко — начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю;
 8. Вадим Мутило — депутат міської ради;
 9. Тетяна Немчина — голова правління Комітету громадського самоврядування Київської області;
 10. Галина Плотнікова — начальник управління житлово-комунального господарства;
 11. Людмила Павлик — начальник відділу капітального будівництва;
 12. Лілія Рибакова —начальник управління містобудування та архітектури, головний архітектор.
Поділіться.

Залиште відповідь