Вивчити ситуацію з Радіопередавальним центром їде комісія з Верховної Ради

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У середу, 20 квітня, відбудеться виїзне засідання Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації у Броварахщодо стану справ щодо повернення нерухомого майна Радіопередавального центру до державної власності. Про це повідомила прес-служба, ініційоване заступником Голови комісії народним депутатом України Павлом Різаненком.

Очікується, що у виїзному засіданні також візьмуть участь члени комісії — народні депутати Олександр Дубінін (позафракційний), Антон Кіссе («Відродження»), Ігор Лапін («Народний фронт»), Андрій Лозовий («Радикальна партія Олега Ляшка»), Ігор Луценко («Батьківщина»), Павло Унгурян («Народний фронт»), Костянтин Усов (БПП).

Також запрошено представників прокуратури, Національної поліції, Держгеокадастру, Держспецзв’язку, Мінюсту, ФДМУ Держсільгоспінспекції та Броварської міської ради.

Як інформує прес-служба Павла Різаненка, програма засідання матиме такий вигляд:

1) 15.30-16:30 — огляд нерухомого майна РПЦ по вул. Олега Оникієнка, 6 та по вул. Київська, 225 у місті Бровари;

2)      16.45-18:00 — засідання комісії, яке відбудеться в приміщенні Броварської РДА по вул. Гагаріна, 15, м. Бровари.

Нагадаємо, що на найближчій сесії міської ради, яка відбудеться у четвер 21 квітня одним із проектів є створення депутатської Тимчасової контрольної комісії для вивчення документації та здійснення контролю щодо правильності розмежування земель державної та комунальної власності, на яких були розміщені вежі Радіопередавального центру. На останньому форумі, де збиралися бійці АТО, депутати «демократичних сил» закликали учасників бойових дій на Сході прийти на сесію і підтримати їх у створенні такої комісії. Міський голова Ігор Сапожко свого часу ініціативи депутатів «демократичних сил» називав популізмом.

Узимку, нагадаємо, Павло Різаненко проводив прес-конференцію, на якій розповідав про хід розслідування ситуації з 94,5 га. землі.

Поділіться.

Коментарі закриті.