Як і коли роздають їжу знедоленим у Броварах. ФОТОРЕПОРТАЖ

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Щочетверга християнська релігійна організація «Відкрите серце» роздає нужденним їжу. Таку діяльність волонтери проводять уже два роки. Про це розповідають самі організатори. На одній із таких акцій сьогодні побували журналісти «Трибуни».

Збір охочих поїсти відбувається на майдані Свободи. Ініціатори коротко оголошують про молитву, після чого дають нужденним пайок. Цього разу це – каша, салат із капусти і чай.

Їжа нужденним

Їжа нужденним

Каша

Їжа нужденним

І чай

На сьогоднішню благодійну акцію прийшли близько 80-ти людей, нарахували організатори, – переважно старшого віку. Серед контингенту є безхатьки. Дехто – просто не має достатніх доходів, розповідають люди в черзі.

Їжа нужденним

Під кінець роздавання їжі

Їжа нужденним

Зі слів волонтерки церкви Тетяни Оцвери, такі заходи вони влаштовують щочетверга. Окрім просто нужденних, вони допомагають їжею також матерям і дітям у притулках, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Їжа нужденним

Тетяна Оцвера

Раніше благодійники також роздавали речі, розповідає організаторка. Під час таких акцій не всі поводять себе адекватно, «бабусі починають битися».

Після початку карантину таку ініціативу призупинили, щоб уникати скупчення людей. Тетяна Оцвера згадує, що починали роздавати їжу з 30-ти порцій. Перед карантином їх було уже 150.

Фото – Дмитро Карпій, © «Трибуна-Бровари»

Читайте також

  1. Про життя броварських безпритульних. Чому їм варто допомагати. Частина І
  2. Про життя броварських безпритульних. Чому їм варто допомагати. Частина ІІ
  3. Благодійність замість квітів: школи та садочки закликають долучитися до акції у День знань
Поділіться.

Залиште відповідь