Як святкуватимуть День Конституції у Броварах

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На українців у червні чекають 4 вихідних, які пов’язані із Днем Конституції. Розпочнуться вихідні в четвер, 28 червня, і триватимуть до понеділка – 2 липня. Відтак робочу п’ятницю 29 червня перенесено на робочу суботу 23 червня. Як же святкуватимуть броварчани День Конституції  цього року?

Розпочнеться святкування 27 червня книжково-ілюстративною виставкою «Оберіг державності», яка відкриється у міській бібліотеці для дітей на вул. Марії Лагунової, 4 та виставкою килимів майстрині із с. Літки Броварського району Прокопенко А.С. у Броварському краєзнавчому музеї на вул. Гагаріна, 6.

Безпосередньо у День Конституції, 28 червня, об 11 год у міській бібліотеці на бульв. Незалежності, 5 стартує тематична книжково-ілюстративна виставка та інформаційна бесіда «Історія української Конституції». Їхня презентація відбудеться і в мережі Facebook. Також цього дня заплановано покладання квітів до пам’ятника Тараса Шевченка в однойменному парку.

У рамках проекту «Промінь добра» благодійний фонд «Інна» на майдані «Свободи» проводитиме ярмарок, під час якого відбуватиметься збір коштів для лікування онкохворих броварчан. У благодійному заході запрошують взяти участь майстрів виробів «HandMade» та усіх бажаючих.

Для участі в ярмарку необхідно ознайомитися з «Положенням»  і заповнити заявку в електронній формі. Це можна зробити за ЦИМ посиланням. Без електронної реєстрації учасники до участі в ярмарку не допускаються.

Усі зібрані благодійні кошти перерахують на лікування онкохворих броварчан. Довідки за телефонами: 067-788-94-33 та 093-240-14-12.

У суботу, 30 червня, о 17 год на літньому танцювальному майданчику «Шайба» до дня Конституції  організовано розважальний вечір. Зокрема, для дітлахів передбачено окрему програму, а старше населення міста зможе взяти участь у танцювальній програмі та насолодитися концертними виступами кращих аматорських колективів міста.

Нагадаємо, основний Закон країни – Конституцію України після багатомісячних дебатів Верховна Рада України прийняла у 1996 році. Ця Конституція замінила Конституцію Української Радянської Соціалістичної Республіки 1978 року. Україна – остання з країн колишнього СРСР, яка прийняла власну Конституцію. Її  ухвалення – важлива подія, що послужила кроком до забезпечення прав людини і громадянина. Крім того, прийняття Конституції підвищило авторитет України на світовій арені.

Конституція 1996 року з внесеними змінами та доповненнями (їх було 6) діє і понині.

Поділіться.

Залиште відповідь