Як змінилися списки кандидатів у депутати Броварської ОТГ. Частина I

Pinterest LinkedIn Tumblr +

До Броварської міської об’єднаної територіальної громади на перевиборах 17 січня балотуються 16 партій. Кілька годин тому стало відомо, що з перегонів вибув громадський рух «Рідна країна» Миколи Томенка. Усі суди вже закінчилися. Сьогодні – останній день, коли ТВК могла зареєструвати команди обранців. Про це  «Трибуні» розповіла голова комісії Олена Юскова.

У ТВК надали журналістам частину переліків кандидатів від партій. Сьогодні ми розглянемо списки Команди Ігоря Сапожка «Єдність», «Батьківщини», «Європейської солідарності» та «За майбутнє».

Команда Ігоря Сапожка «Єдність»

Список кандидатів від партії чинного міського голови цього разу очолюватиме сам Ігор Сапожко. На минулих виборах він був поза переліком, формальним лідером тоді став секретар ради Петро Бабич. Останній залишається у списку, але вже на 7-ій позиції.

Читайте також: Кандидати-2020: «Команда Ігоря Сапожка «Єдність», «Батьківщина», «За майбутнє» та «Наш край»

Загалом, у порівнянні з виборами 25 жовтня, список суттєво не змінився. Як і раніше, частина  кандидатів від політсили – працівники бюджетної сфери міста, директори шкіл, садочків і інших комунальних закладів, чиновники та депутати від нинішньої провладної фракції «Єдності».

Ігор Сапожко

Ігор Сапожко. Фото – Антон Раков, © «Трибуна-Бровари»

Інша частина – представники фірм і компаній, які афілійовані з Віктором Поліщуком – головним забудовником Броварів, власником ТЦ «Гулівер» у Києві, мереж електроніки «Технополіс» і «Ельдорадо», збанкрутілого Банку Михайлівського. Він прямо пов’язаний зі знищенням і відчуженням майже 95-ти га радіопередавального центру на Торгмаші.

Та все ж у списках є зміни. Серед нових кандидатів можна побачити Ольгу Кунцевську. Також є «перебіжчики» з інших команд (на виборах 2020 року): Руслан Семенець (ЄС), Олександр Михайлов («Батьківщина»), Юрій Чередник (Українська стратегія Гройсмана) і Микола Шкабурін (ОПЗЖ).

Список кандидатів
 1. Сапожко Ігор Васильович – міський голова Броварів.
 2. Богуцький Сергій Васильович – гендиректор ТОВ «Техенерготрейд», власником якого є/був Віктор Поліщук.
 3. Троценко Тетяна Павлівна – директорка ТОВ «Технополіс-1», яке пов’язане з Віктором Поліщуком.
 4. Голубовський Олександр Павлович – директор ТОВ «Житло Уют Сервіс», асоційоване з Віктором Поліщуком.
 5. Чернюк Олеся Василівна.
 6. Корсун Олександр Андрійович – заступник директора з експлуатації ТОВ «Євробетон».
 7. Бабич Петро Іванович – секретар Броварської міської ради.
 8. Негода Галина Василівна – депутатка Броварської міської ради від БПП «Солідарність, керівниця ОСББ «Орбіта-Бровари».
 9. Левенцов Володимир Володимирович – юрист, якого пов’язують із Віктором Поліщуком, помічений у захисті спостерігачів, які збирали дані про виборців.
 10. Ярмоленко Аліна Анатоліївна – начальниця відділу сім’ї та молоді Броварської міської ради.
 11. Кузьменко Сергій Олександрович – технічний директор ТОВ «Альянс Транссервіс», який пов’язують із Віктором Поліщуком.
 12. Каштанюк Олександр Михайлович – керівник юридичного управління Броварської міської ради.
 13. Дмитриченко Юрій Миколайович.
 14. Лудченко Діана Костянтинівна – директорка Броварського міського територіального центру соціального обслуговування.
 15. Плотнікова Галина Володимирівна – колишня очільниця управління житлово-комунального господарства Броварської міської ради.
 16. Чуканов Олег Валерійович – директор і тренер комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа з ушу та єдиноборств».
 17. Тоцька Тетяна Петрівна – депутатка Броварської міської ради від «Єдності», директорка садочка «Ялинка».
 18. Сенько Лідія Іванівна – депутатка Броварської міської ради від «Єдності», начальниця броварського відділу Пенсійного фонду України.
 19. Михайлов Олександр Михайлович – бізнеспартнер родини Ігоря Сапожка, директор ТОВ «Альянсінвестбуд» – фірми-забудовника в Броварах; 25 жовтня балотувався від «Батьківщини».
 20. Соломський Сергій Вікторович – голова громадської організації Київської обласної федерації спортивного покеру.
 21. Чередник Юрій Павлович – чинний позафракційний депутат Броварської міської ради, пройшов у 2015 році від БПП «Солідарність», незабаром зі скандалом виключений із фракції; 25 жовтня балотувався від «Української стратегії Гройсмана».
 22. Темченко Людмила Григорівна – депутатка Броварської міської ради від «Єдності», завідувачка амбулаторії № 1.
 23. Семенець Руслан В’ячеславович – нещодавно призначений керівник КП «Міський футбольний клуб», був/є місцевим журналістом видання «Погляд» і керівником місцевого футбольного клубу «Юніон»; 25 жовтня балотувався від «Європейської солідарності».
 24. Сундук Галина Андріївна – депутатка Броварської міської ради від «Єдності», директорка садочка «Теремки».
 25. Оксюта Олег Васильович – депутат Броварської районної ради від Команди Ігоря Сапожка «Єдність», член виконкому Требухівської сільської ради, старший майстер у броварському відділенні АТ «Київоблгаз», співвласник організації Спортивний клуб «Січ».
 26. Боліла Надія Петрівна – директорка школи № 10.
 27. Самойленко Катерина Михайлівна – депутатка Броварської районної ради від «Команди Ігоря Сапожка «Єдність», директорка ТОВ «Картом Енерджі».
 28. Гладишевська Лілія Аскольдівна – директорка школи № 3.
 29. Корнійко Сергій Олександрович – ексдепутат Броваської районної ради, член виконкому Требухівської сільської ради, директор і співвласник організації Спортивний клуб «Січ».
 30. Лемпіцький Валерій Анатолійович – депутат Броварської міської ради від «Єдності», начальник господарчої групи управління освіти та науки БМР.
 31. Цахло Андрій Олександрович – член виконкому Требухівської сільської ради,.
 32. Зінченко Микола Андрійович – депутат Броварської міської ради від «Укропу».
 33. Мельник Оксана Миколаївна – депутатка Броварської міської ради від «Єдності», начальниця управління освіти та науки БМР.
 34. Решетова Світлана Ігорівна – очільниця управління житлово-комунального господарства, будівництва і транспорту Броварської міської ради.
 35. Кравцов Ігор Андрійович – очільник первинної медицини Броварів.
 36. Павлученко Валентина Зіновіївна – директорка Палацу творчості дітей та юнацтва.
 37. Шкабурін Микола Миколайович – житель Княжичів, 25 жовтня балотувався від ОПЗЖ.
 38. Кунцевська Ольга Федорівна – працівниця відділу культури Броварської міської ради.

Серед тих, хто цього разу не балотується від Команди Ігоря Сапожка «Єдність»: директорка дитячого центру «Камелія» Наталія Хаврюта, директорка садочка «Золота рибка» Юлія Трохимець, начальник броварської екстреної меддопомоги Георгій Зубковський, директор комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа з ушу та єдиноборств» Андрій Коваль і ще кілька екскандидатів.

Батьківщина

Як і на попередніх виборах, список партії Юлії Тимошенко очолив перший заступник Броварського міського голови Олександр Резнік. У перших рядах переліку фігурують переважно відомі кандидати, які балотувалися на жовтневих виборах.

Олександр Резнік

Олександр Резнік

Як і раніше, тут перебувають лояльні до влади особистості. Можна знайти керівників комунальних закладів, а також – працівників компаній, пов’язаних зі згаданим вище Віктором Поліщуком.

Водночас у другій, більшій, половині списку – багато зовсім нових людей. Серед них, судячи з пошуку в реєстрах, є немало дрібних підприємців із Броварів чи Броварського району. Дехто з кандидатів уже «пробував» себе на виборах раніше – від різних партій.

Окрім того, з нових кандидатів у списках можна знайти бізнесмена Володимира Тимошенка, спортсменів Олену Акопян і Василя Закревського, (екс)чиновників і керівників комунальних підприємств Дмитра Рожкова, Володимира Онищенка та Юлію Боюн.

Список кандидатів
 1. Резнік Олександр Вікторович – перший заступник Броварського міського голови.
 2. Тимошенко Володимир Якович – керівник кількох компаній, зокрема «Технополіс 11» і «Технополіс 12», які пов’язують із Віктором Поліщуком.
 3. Дудко Борис Володимирович – депутат, лідер фракції «Батьківщина» в Броварській міській раді.
 4. Тесля Ірина Володимирівна – директорка комунального підприємства «Броварська стоматологічна поліклініка».
 5. Кісліцина Марина Сергіївна.
 6. Голубовський Григорій Павлович – радник та ексзаступник Броварського міського голови, віднедавна – керівник комунального підприємства «Броваритепловодоенергія».
 7. Гуцол Олександр Васильович.
 8. Дзінзірук Олена Анатоліївна.
 9. Акопян Олена Грачиківна – українська спортсменка, чемпіонка та багаторазова призерка паралімпійських ігор із плавання, лижних гонок і біатлону.
 10. Рожков Дмитро Анатолійович – колишній керівник відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради, віднедавна став директором комунального закладу Київоблади «Броварський спортивний фаховий коледж» (колишнє БВУФК).
 11. Собчук Павло Олександрович – директор охоронної фірми «Комкон».
 12. Дмитріченко Наталя Іванівна – ексзавідувачка комунальною аптекою № 1.
 13. Перепелиця Максим Віталійович.
 14. Гулевець Олег Олексійович.
 15. Боюн Юлія Юріївна – керівниця броварського комунального підприємства «Оздоровчо-реабілітаційний центр»
 16. Корж Галина Володимирівна.
 17. Василенко Артем Васильович.
 18. Онищенко Володимир Іванович – колишній очільник управління освіти та науки Броварської міської ради, який пішов з посади після скандалів із неякісним ремонтом у навчальних закладах; ексголова комісії БМР з питань найменувань та пам’ятних знаків.
 19. Вітовщик Оксана Миколаївна.
 20. Казанов Олександр Єгорович.
 21. Кочман Руслан Іванович.
 22. Лагутін Юрій Анатолійович.
 23. Півень Олена Володимирівна – в. о. керівника управління інспекції та контролю Броварської міської ради.
 24. Куриленко Рада Миколаївна – керівниця адвокатського бюро «Куриленко» в Києві.
 25. Алаторських Микита Юрійович.
 26. Воїнов Максим Миколайович.
 27. Скуйбіда Євгеній Юрійович.
 28. Корнієнко Валентина Федорівна.
 29. Шматко Катерина Миколаївна.
 30. Смальцер Юлія Валеріївна.
 31. Гудзь Віталій Андрійович.
 32. Остапчук Андрій Юрійович.
 33. Москаленко Анастасія Романівна.
 34. Закревський Василь Євгенович – майстер спорту, призер паралімпієць-паратриатлоніст із Броварів, керівник ГО «Незрячих людей активних і незалежних», ініціатор створення масажного кабінету, де працюють люди з вадами зору.
 35. Миронова Олена Дмитрівна.
 36. Субботін В’ячеслав Миколайович – депутат Броварської районної ради від «Батьківщини», директор Головного навчально-методичного центру в Держпраці.
 37. Черкасова Юлія Олегівна.
 38. Долінін Георгій Станіславович.

Тепер не балотується дружина міського голови Марина Сапожко. Її на останніх виборах обрали депутаткою Київської обласної ради від «Батьківщини».

Також не йдуть у списку «Батьківщини» начальниця відділу інформаційно-довідкової служби виконкому Броварської міської ради Яна Івасик, в. о. директора комунального закладу «Броварський спортивний фаховий коледж» Олександр Чигирин, директорка садочка «Казка Інна Третякова тощо.

Європейська Солідарність

Список на депутатство в Броварській міській об’єднаній територіальній громаді від партії попереднього президента Петра Порошенка в Броварах очолює Олег Іваненко, новообраний депутат Київської обласної ради від «Європейської солідарності».

Олег Іваненко

Олег Іваненко

На минулих виборах першим номером був його батько Валерій Іваненко, який нещодавно помер від ускладнень, викликаних COVID-19.

Читайте також: Кандидати-2020: «Європейська Солідарність», «Свобода», УДАР й «Українська Стратегія Гройсмана»

У переліку – близько 10-ти нових людей. Це, зокрема, обранці, чиновники та просто активісти з Княжичів, Требухова та Броварів: Роман Улітько, Віталій Чуксін, голова ОСББ Катерина Шелест і очільниця ради голів ОСББ Тетяна Озимай, нинішні політики й депутати райради та інші.

Оновлення від 3 січня: Віталій Чуксін повідомив «Трибуні», що відмовився брати участь у виборах.

Список кандидатів
 1. Іваненко Олег Валерійович – депутат Київської обласної ради від «Європейської солідарності», приватний нотаріус, спортсмен, родина володіє маршрутним перевізником «Інватранс».
 2. Батюк Сергій Іванович – депутат Броварської міської ради від БПП «Солідарність», фахівець відділу збуту комунального підприємства «Броваритепловодоенергія».
 3. Фірсов Руслан Миколайович – депутат Княжицької сільської ради, викладач у Національному педагогічному університеті імені Михайла Драгоманова; учасник сутички за користування штучною водоймою в Княжичах.
 4. Драч Богдана Миколаївна – активістка партійної організації «Справа Громад», медична сестра.
 5. Мамочка Вікторія Вікторівна – керівниця земельно-архітектурного бюро «Меридіан», яке зареєстроване в Княжичах.
 6. Крепак Ігор Володимирович – шукач старожитностей, екскурсовод із Броварів, новообраний депутат Броварської районної ради від «Європейської солідарності».
 7. Оснач Артем Валентинович – директор комунального підприємства «Сервіс» у Требухові.
 8. Тананай Андрій Володимирович – інструктор центру фізичного виховання і спорту в КПІ, особистий тренер Олега Іваненка.
 9. Ніколаєнко Тамара Георгіївна.
 10. Курілех Юлія Леонідівна.
 11. Горобчук Дмитро Вікторович – помічник і довірена особа Олега Іваненка.
 12. Залозний Володимир Сергійович – депутат Княжицької сільської ради.
 13. Трачук Олег Степанович.
 14. Койдан Олена Сергіївна.
 15. Задорожна Тетяна Олександрівна.
 16. Єзерський Віталій Павлович – депутат Княжицької сільської ради, був/є працівником комунального підприємства з експлуатації і ремонту житлового фонду «Житло-сервіс».
 17. Максименко Євгеній Григорович.
 18. Чуксін Віталій Вікторович – активіст із Требухова (пізніше повідомив, що відмовився балотуватися).
 19. Зарічна Аліна Валеріївна.
 20. Шелест Катерина Олександрівна – голова ОСББ «Декабристів-44» в Броварах.
 21. Улітько Роман Миколайович – активіст із Броварів.
 22. Кузовкін Олег Петрович – активіст «Європейської Солідарності».
 23. Теплюк Вадим Іванович.
 24. Озимай Тетяна Петрівна – голова громадської організації «Рада голів ОСББ міста Бровари».
 25. Кучер Тетяна Миколаївна.
 26. Криштофор Сергій Романович – учитель фізкультури у броварській школі № 3.
 27. Гутаров Денис Володимирович.
 28. Топіха Любов Миколаївна – комерційна директорка підприємства-перевізника «Інватранс», що належить родині Олега Іваненка.
 29. Майстренко Дмитро Олександрович – був/є керівником у підприємстві-перевізнику «Інватранс», що належить родині Олега Іваненка.
 30. Васюкова Людмила Григорівна – політик із Калинівської ОТГ.

Водночас тепер у списку кандидатів нема помічниці Олега Іваненка Ганни Кучеренко, адміністраторки в центрі реабілітації «Прагнення» Вікторії Бурдонос і ще кількох колишніх претендентів у депутатство.

За Майбутнє

Список партії «За майбутнє», яку на державному рівні пов’язують із Ігорем Коломойським, на цих виборах переформатувався. Утім лідером залишається власник Броварського алюмінієвого заводу Сергій Шапран. Перша п’ятірка також незмінна. А от у кінці списку– зовсім нові обличчя.

Сергій Шапран

Сергій Шапран. Фото – Alumetta Group

Як і раніше, у переліках кандидатів у депутати до Броварської ОТГ від партії «За Майбутнє» балотуються працівники «Броварського алюмінієвого заводу» та Броварської багатопрофільної клінічної лікарні.

З усіх понад 20-ти нових кандидатів упізнаваною є хіба що Лідія Сичова. На попередніх виборах вона балотувалася від Української стратегії Гройсмана, причому йшла друга в списку.

Список кандидатів
 1. Шапран Сергій Валентинович – директор «Броварського алюмінієвого заводу».
 2. Дудар Олена Михайлівна – членкиня наглядової ради ПАТ «Броварський завод залізобетонних конструкцій».
 3. Ковкрак Тетяна Михайлівна – ексначальниця відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення управління праці та соціального захисту населення  Броварської міської ради.
 4. Сірик Євгеній Віталійович.
 5. Чекурда Тарас Петрович.
 6. Миколаєць Юлія Михайлівна.
 7. Веретенніков Євгеній В’ячеславович.
 8. Лашкіна Марина Борисівна.
 9. Кондрашева Алла Василівна
 10. Турченюк Назарій Вікторович.
 11. Петрик Лідія Володимирівна – начальниця броварського відділу міграційної служби.
 12. Куць Тетяна Григорівна – директорка районного комунального закладу «Центр позашкільної освіти».
 13. Сичова Лідія Валеріївна – ФОП, на виборах 25 жовтня йшла в списку Української стратегії Гройсмана під 2-им номером.
 14. Сидоренко Валерій Валерійович.
 15. Мехед Анатолій Петрович.
 16. Мальченко Лідія Василівна – начальниця Броварського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Центрального міжрегіонального управління міністерства юстиції м. Києва.
 17. Омеля Руслан Юрійович.
 18. Костира Людмила Петрівна.
 19. Шелест Олексій Іванович.
 20. Зайцева Олеся Володимирівна – працівниця Броварської багатопрофільної клінічної лікарні.
 21. Долинська Олена Олексіївна – лікарка Броварської багатопрофільної клінічної лікарні.
 22. Опенько Сергій Анатолійович
 23. Саулін Сергій Васильович.
 24. Лавренець Вадим Анатолійович.
 25. Надточій Оксана Вікторівна.
 26. Ткаченко Володимир Миколайович.
 27. Клерик Сергій Євгенович.
 28. Гамалій Олександр Вадимович.
 29. Волошина Наталія Павлівна – заступниця директора Броварської багатопрофільної клінічної лікарні з питань дитинства та пологової допомоги.
 30. Старцева Юлія Дмитрівна.
 31. Волчанський Василь Володимирович.
 32. Шаповал Володимир Олексійович.
 33. Кравчук Олена Миколаївна.
 34. Багнюк Валентин Віталійович – директор Броварської багатопрофільної клінічної лікарні, який став депутатом Київської обласної ради.
 35. Отрода Валентина Олексіївна
 36. Пиндюра Петро Олександрович.
 37. Гуцалюк Надія Сергіївна.
 38. Алєксєєнко Михайло Трохимович – начальник служби безпеки ТОВ «Броварський завод будівельних конструкцій».

Загалом же список виріс із 30 до 38 кандидатів. Серед тих, хто тепер не балотується від «За майбутнього»: сільський голова Княжичів Віктор Петренко, лікарка первинної медицини Броварів Ганна Заволока, начальниця попереднього складу відділу містобудування та архітектури Броварської районної державної адміністрації Тетяна Харитонюк та ще близько 10-ти осіб.

Головне зображення – Антон Раков, © «Трибуна-Бровари», з використанням логотипів партій

Читайте також

 1. До Київської облради пройшли лише 5 партій: імена депутатів
 2. До Броварської райради пройшли 8 партій: імена депутатів
 3. Повторні вибори в Броварах: хто з ким та проти кого
Поділіться.

Залиште відповідь