Якість води у бюветах міста: свіжі результати від КП «Броваритепловодоенергія» 

Pinterest LinkedIn Tumblr +

КП «Броваритепловодоенергія» оприлюднило свіжі результати  хіміко-бактеріологічного аналізу безпечності та якості питної води у бюветах міста.

За інформацією заступника комерційного директора КП «Броваритепловодоенергія» Володимира Чипаченка, спеціалісти їхнього підприємства регулярно відбирають воду з 4 бюветів міста задля контролю її якості. Зауважимо, що в середньому глибина свердловин складає 176 м. Як стверджує  пан Володимир, свіжі хіміко-бактеріологічні  аналізи питтєвої води в бюветах міста  за 14 січня підтверджують її якість та безпечність.

Як повідомив спеціаліст, згідно із лабораторними дослідженнями, найякісніша вода – в бюветах на вул. Незалежності та Короленка. Хоча і в інших двох свердловинах вона відповідає нормам, зауважує Володимир Чипаченко. Загалом, вода у Броварах насичена залізом (див. таблицю «залізо загальне»), однак фахівець переконує, що показники в межах норми і аж ніяк не шкодять людському організму. Особливу небезпеку становлять виявлені мікроби, Ecoli, ентерококи чи завищені нітрати, амоній, хлорид. У  воді броварських свердловин таких та подібних «сюрпризів» не виявлено.

За даними заступника комерційного директора КП, вода в Броварах має одні з найкращих показників в Україні.

Поділіться.

Залиште відповідь