Трибуна – Бровари

ЄноТік: екологічний чатбот запустили обласні чиновники

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Департамент екології та природних ресурсів Київської облдержадміністрації запустив офіційний інформканал ЄноТік: спеціальний чатбот у Telegram та у Messendger. За його допомогою можна слідкувати за екологічними показниками, зокрема, в Броварах. А також – отримати консультацію, подати звернення тощо. Про це повідомляє КОДА.

Чат-бот, який розробляли пів року, назвали ЄноТік. Його можна знайти на офіційній сторінці департаменту чи в додатку Telegram й за ім’ям @ecoecobotbot. Програма щойно запущена. Поступово її розвиватимуть та вдосконалюватимуть, зауважують чиновники.

На сьогодні чатбот пропонує інформацію та послуги за кількома напрямками. Насамперед, це оперативні дані про стан атмосферного повітря у 13 містах Київської області (Бровари, Бориспіль, Васильків тощо), ідеться в повідомленні КОДА.

Екочатбот КОДА

Крім того, програма дозволяє отримати консультацію з адміністративних послуг. В тому числі: про дозволи на викиди речовин, що забруднюють середовище, декларації про відходи, оцінку впливу на довкілля, стратегічну екологічну оцінку.

Новостворений інструмент допоможе дізнатися, як правильно подати скаргу щодо порушення екологічного законодавства та поінформує про наявність дозвільних документів на конкретному підприємстві, зазначають чиновники.

А ще за допомогою ЄноТіка можна подавати пропозиції та звернення до департаменту екології та природних ресурсів.

«Канал створено заради налагодження прямого зв’язку з мешканцями Київщини, – розповідає Євген Калінін, заступник голови КОДА. – Намагаємося оперативно інформувати громадськість про стан довкілля, допомагати їм у вирішенні й екологічних питання та швидко отримувати зворотний зв’язок щодо нагальних екопроблем».

Читайте також:

  1. У Броварах стартував онлайнмоніторинг забруднення повітря
  2. У Броварах запрацювала перша станція контролю за станом повітря, ще дві – у процесі налаштування
  3. У Броварах повітря несе ризик для людей із хворобами органів дихання: дані Телеграмбота
Поділіться.

Залиште відповідь