Юні футболісти з гімназії ім. Степана Олійника вибороли найвищі нагороди

Pinterest LinkedIn Tumblr +

18 жовтня відбулися фінальні матчі чемпіонату Броварів з футболу в рамках програми XVII Спортивних ігор школярів. Три найкращих команди — із гімназії ім. Степана Олійника, СШ № 5 та ЗОШ № 9 взяли участь у боротьбі за звання кращого футбольного колективу. Про це повідомляє Броварський спортивний портал.

Змагання проходили на стадіоні ЗОШ № 9. Першими на поле вийшли місцеві школярі, які зіграли внічию з представниками Південного мікрорайону — 0:0. У зустрічі між юними футболістами із ЗОШ № 9 і СШ № 5 перемогли господарі — 2:0. Їхній воротар Дмитро Ніцук неодноразово рятував команду від, здавалося би, неминучих влучень у ворота.

Як і торік, все вирішилося в останньому матчі турніру, де команда гімназії імені Степана Олійника грала проти СШ № 5. Футболісти з Торгмашу чотири рази влучили у ворота суперника, який зумів відквитати лише один м’яч. Отже, юні футболісти з гімназії імені Степана Олійника вдруге поспіль стають переможцями чемпіонату Броварів. Серед гравців команди треба відзначити Яна Богуту та Ігоря Кужима, які у грі відзначилися «дублями».

Крім того, серед футболістів було проведено конкурс, хто більше наб’є м’яч, не виходячи з кола. Тут знову відзначився Ян Богута — 90 разів.

XVII Спортивні ігри школярів продовжаться 20 жовтня змаганнями з легкої атлетики.

Поділіться.

Залиште відповідь