Юрій Скотніков: «З мером будуватимемо діалог лише в інтересах громади»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Конструктивної роботи і співпраці з новообраним мером Броварів чекає депутатська фракція партії «Самопоміч» у міській раді нової каденції. Про це у бесіді з кореспондентом видання «Трибуна-Бровари» висловив думку новообраний депутат міської ради від партії «Самопоміч» Юрій Скотніков.

 «Ми хочемо, щоб голова міської ради почав працювати на інтереси громади. На жаль, позитивних зрушень у країні небагато і маємо погіршення соціального рівня населення. Люди проголосували за Ігоря Сапожка, як мера Броварів, з позиції — не хочемо, щоб було гірше. Ситуація в країні доведена до такого, що люди стали готові вже до тої «стабільності», яка була до Революції. Звичайно, це від відчаю, але маємо те, що маємо: люди не хочуть якихось стресових ситуацій, зокрема, і у нашому місті», — сказав Скотніков.

Розповів депутат і про бачення фракції щодо кандидатури секретаря міської ради.

«Однозначно, це повинен бути не має бути секретар «від мера», а секретар про-депутатський. Потрібно це для того, щоб вирівняти розстановку сил у міській раді. Не можна допустити, щоб мер керував 36-ма депутатами, адже тоді він фактично буде одноосібним керівником громади», — зазначив Юрій Скотніков.

Для створення т. з. демократичної коаліції, «Самопоміч», на думку Скотнікова, готова об’єднатися з фракцією Блоку Петра Порошенка «Солідарність» та «Демократичним Альянсом».

«Можливо, приєднаються до нас члени «Свободи», можливо, з «Укропу». Щодо «Єдності» та Радикальної партії Олега Ляшка? Можливо, хтось із них приєднається, коли побачить, що це коаліція не «під міського голову».

На майбутнє прозорливі люди побачать, що ситуація в місті міняється кардинальним чином. Є передумови щодо того, що міський голова у подальшому виконуватиме волю депутатів та громади, а не власні забаганки», — відзначив Юрій Скотніков.

Відзначимо, що сьогодні у Броварській міській раді відбулася перша зустріч у форматі — «неофіційна, «чорнова», робоча» (але відкрита для ЗМІ) — новообраних депутатів та «старого» нового мера Броварів Ігоря Сапожка.

Питання як такого про висловлення недовіри новообраному міському голові Ігорю Сапожку — не ставилося. Водночас, депутати зробили першу «пристрілку» щодо кадрових змін в адміністрації міського голови (заступники, кадри у відділах міської ради). Головна ж частина кадрових змін та ротацій перенесена на понеділок 2 листопада, коли о 10.00 у міській раді відбудеться спеціальне засідання депутатського корпусу та міського голови.

Очікується, що на ньому уже «під мікроскопом» розглянуті будуть кожен кадр виконкому та адміністрації міського голови і запропоновані нові кандидатури на ту чи іншу посаду виконавчої влади.

Зазначимо, що, зокрема, у соціальних мережах, які охоплюють інформаційне поле Броварів, сам по собі факт, що меру Броварів Ігорю Сапожку депутати не висловили недовіру, викликав неоднозначну реакцію.

Так, зокрема, один із відомих у Броварах журналістів зазначив: «Після відмови «демократичних сил» голосувати за відставку Сапожка це все більше виглядає як намагання зберегти гарну міну при поганій грі. Демсили втратили ініціативу, Сапожко тепер може швидко повернути собі контроль над ситуацією. І залишаться на своїх посадах не лише його заступники, але й апарат виконкому. Далі — справа техніки, щоб роздробити більшість».

Заради справедливості відзначимо, що засідання хоч і мало статус відкритого для преси та громадськості, за характером було «чорновою», робочо-ознайомчою зустріччю.

Про саме засідання видання «Трибуна-Бровари» подасть репортаж уже згодом.

Поділіться.

Коментарі закриті.