Юридичний відділ міськради перевірить Василя Андрєєва на «сумлінність»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Заступник міського голови Василь Андрєєв не належним чином відреагував на звернення громадянина і має за це понести покарання. З такими вимогами у заяві звернувся до Комітету з питань регламенту, депутатської етики та правопорядку мешканець Броварів, інвалід ІІ групи Петро Лящук (заява стала основною темою останнього засідання регламентної комісії).

регламент (7)

Предметом суперечки між жителем міста та державним службовцем стало питання створення черги на отримання земельних ділянок для пільгових категорій громадян.

Як розповів сам Петро Лящук, уже понад три роки він подавав звернення на отримання земельної ділянки, однак, питання позитивно не вирішувалося. Мовляв, то відкладали, то надавали ділянки іншим, то просто відмовляли.

Нарешті на ім’я міського голови Ігоря Сапожка була подана заява про реєстрацію громадян на отримання першочергове і позачергове отримання земельних ділянок.

IMG_5158

Коли ж заступник міського голови Василь Андрєєв (саме він надавав відповідь громадянину) письмово зазначив, що чинним законодавством не передбачено створення списків першочергового та позачергового отримання земельних ділянок, пан Лящук трактував таку відповідь як банальну відписку і звернувся і скаргою до регламентної комісії.

IMG_5163

IMG_5166

Відзначимо, що гарячі дискусії навколо скарги пана Лящука, «винесли на поверхню» чимало гострих проблем, які пов’язані з життєдіяльністю міської ради.

Зокрема, члени комісії зійшлися в думці, що мешканців міста обов’язково потрібно вислуховувати, приділяти час вивченню їхніх звернень і питань, і не писати їм відписки на кшталт «аби відчепитися», що існують у виконавчому апараті міської ради такі явища як бюрократія і корупційна складова. А найголовніше — питання оголило проблему маніпуляцій із наданням земельними ділянок — кому давати, кому не давати, для кого вона є в наявності, а для кого «раптом» немає, кому у першу чергу виділяти, кому у другу, а кому і взагалі відмовляти. Мовляв, це прямий шлях до корупційної складової, при тому, що в інших регіонах черги на отримання земельних ділянок існують.

У ході обговорення питання вияснилося, що за графічними матеріалами пану Лящуку знайшли земельну ділянку і міський голова Ігор Сапожко навіть підписав відповідні документи на її виділення. Однак, далі питання на сесії міської ради не виносилося.

Пан Лящук навіть тричі звертався до суду і отримав три ухвали — питання має виноситися на сесію міської ради. Однак, наступні два роки питання не виносилося не те, що на сесію міськради, а й навіть на жодне з засідань земельної комісії. Лише через певний час пану Лящуку пояснили, що земельна ділянка, яка нібито йому виділена, не знаходилася в комунальній власності міста.

регламент (5)

Як розповів сам Петро Павлович, на той час губернатор Київщини Володимир Шандра пояснив йому, що землі, на яких знаходилася ділянка, на території Радіопередавального центру — територіальній громаді міста не належить.

Депутати зійшлися у думці, що потрібно дати протокольне доручення юридичному відділу міської ради вивчити питання пана Лящука і визначити — чи є підстави для службового розслідування «щодо діяльності або бездіяльності» Василя Андрєєва.

 

Поділіться.

Коментарі закриті.