За пиво на лавочці — виправні роботи

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Після канікул Верховна Рада України планує кардинальне оновлення системи нарахування покарань за адміністративні правопорушення. Віднині за зірваний ланцюжок (що досить часто трапляється у Броварах) злочинця оштрафують на 18 тисяч гривень. Власнику собаки загрожуватиме 2 роки в’язниці у випадку, якщо пес когось покусає. А вживання алкогольних напоїв у парках та скверах «потягне» на 60 годин виправних робіт або штраф у 1800 гривень.

Біля легендарного літака в парку «Перемога» на лавочках постійно сидить молодь та розпиває спиртне, переважно пиво. На зауваження реагують мляво, здебільшого виправдовуються, що, мовляв, нікому не заважають. Те, що скоро розпивання алкоголю у місцях відпочинку «вартуватиме» від 1200 до 1800 гривень, їх теж не дуже сильно хвилює. Молодики стверджують, що поліцейські тут не ходять, тож штраф виписати нема кому.

І справді: патрулів не видно. Хоча ще кілька років тому в місті досить часто можна було зустріти правоохоронців у чорних одностроях. Після реформи патрульно-постова міліцейська служба зникла, а поліція, яка має стежити за порядком, пояснює ситуацію відсутністю необхідних ресурсів.

Патрульних не вистачає навіть у столиці, що вже казати про маленькі міста. Власне, саме поліція має поєднувати функції інспекторів дорожнього руху та патрульних, що стежать за порядком. Одначе, поки ситуація не зміниться, пияцтво в парках триватиме…

Поділіться.

Залиште відповідь