Заліз у приватну садибу через пластикові двері: «комконівці» затримали грабіжника на «гарячому»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Учора, 22 квітня, група швидкого реагування «Комкон» затримала в приватному секторі Броварів крадія прямо на «гарячому», – повідомляє служба безпеки «Комкон Груп» на своїй офіційній сторінці у FB.

Подія трапилася о 11:04 на вул. Злагоди, 47. Крадіжку скоїв 34-річний броварчанин.

Як повідомив журналістам «Трибуни» директор  охоронної фірми «Комкон Груп» Олександр Попєлуха, група швидкого реагування затримала злодія, коли він вийшов із будинку. За словами директора фірми, грабіжник проник у приватний будинок через пластикові двері першого поверху, які відтиснув. Будинок не жилий, у ньому проводилися ремонтні роботи. До приїзду групи швидкого реагування, злочинець устиг скласти в сумки електроінструменти, обігрівач, приймач, обприскувач та інші цінні речі, однак винести їх не встиг. Після затримання злочинця «комконівцями», власник будинку опізнав усі речі в сумках грабіжника.

На місце події «комконівці» викликали поліцію, якій і передали затриманого. Як з’ясувалося, чоловік  8 місяців тому звільнився із місць позбавлення волі, де відбував покарання за аналогічний злочин.

Поліція відкрила кримінальне провадження. Ведеться слідство.

Поділіться.

Залиште відповідь