Запекла боротьба у вищий лізі

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Четвертого вересня на зелених газонах Броварщини були зіграні матчі 15 туру вищої ліги. Найбільш заслуговують уваги змагання у Броварах на стадіоні «Спартак» між СК «Беркут» і ПФК «Калинівка» та в Требухові між «Фаворитом» та гоголівським «Тайгером». «Беркутівці» взяли ситуацію під свій контроль ще у першому таймі, забивши цілих п’ять м’ячів при одному пропущеному. Другий тайм нічого не змінив. У результаті чиста перемога — 5:1.

У Требухові теж господарі спортмайданчика показали себе потужнішою командою, аніж суперники. У підсумку «Фаворит» переміг із рахунком 2:0. Щодо інших матчів, то ФК «Зазим’є» вдома розтрощив броварських «металургів» — 9:0. «Колос» із Великої Димерки натужно подолав «Красилівку» — 2:1. У поєдинку між шевченківською «Альтернативою» та «Світильнею» гравці «Альтернативи» добре показали себе, перемігши з рахунком 6:1. «Димерка», зігравши внічию (2:2) гостьовий поєдинок із «Калитою», взяла друге очко.