Записатися до обласної клінічної лікарні броварчанам стане легше

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У консультативній поліклініці та координаційному центрі Київської обласної клінічної лікарні з 1 вересня 2016 року здійснюється телефонний запис пацієнтів з Київської області на планові консультації. Про це повідомляє Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги.

Запис пацієнтів по телефону запроваджено з метою максимально швидкого надання потрібної медичної допомоги. На базі лікарні працює поліклініка, де можна отримати потрібну консультацію лікаря з 31 спеціальності. Поліклініка здійснює прийом хворих за направленнями з територіальних медзакладів області, а також тих, хто звертається самостійно. У координаційному центрі лікарні пацієнти можуть отримати консультативно-діагностичну допомогу (лабораторна, інструментальна діагностика тощо).

На консультацію до фахівців Київської обласної клінічної лікарні можна записатися за телефоном (044) 237-02-86 (багатоканальний). У поліклініці треба мати при собі наступні документи: паспорт з реєстрацією в Київській області та направлення до відповідного фахівця, завірене підписом і печаткою територіального медичного закладу.

Телефонний запис на медичну консультацію звільнить людей від довгого стояння в чергах. Прийом відбуватиметься згідно з попереднім записом, у вказаний день та час. Пацієнтам, не записаним заздалегідь, доведеться проходити консультацію в порядку живої черги.

Поділіться.

Залиште відповідь