Заради квартир у гуртожитках реєструються навіть прокурори, — нардеп

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Броварах постало питання приватизації житлових приміщень у гуртожитках. Зокрема у гуртожитках реєструються особи, які де-факто там не живуть, але хочуть отримати квартири, заради яких ідуть на різні махінації.

Про це під час розгляду проекту рішення щодо приватизації житлових приміщень гуртожитків на 6-й черговій сесії міської ради наголосив депутат Броварської міської ради Андрій Саук.

Поштовхом до такого зауваження стала інформація народного депутата України Павла Різаненка про те, що по вулиці Оболонській, 72 (один з двох колишніх гуртожитків Броварського заводу комунального обладнання, двоповерхова будівля на 2 під’їзди) прописані 154 особи — поліцейські, прокурори, службовці органів місцевого самоврядування, виконавча служба.

«Я здогадуюсь, що всі вони там не проживають взагалі, але зареєструвалися на підтвердження того, що вони не мають власного житла та потребують «решения квартирного вопроса». Ці категорії мають право на позачергове та пріоритетне отримання житла за рахунок держави та органів місцевого самоврядування», — розповів у соціальних мережах Павло Різаненко. Крім того, народний депутат зазначив, що у Броварах ще є кілька гуртожитків — рекордсменів міста.

Міський голова Ігор Сапожко, у свою чергу, запевнив, що спеціальна комісія на рівні виконкому перевіряє видачу документів на проживання у гуртожитках і фактичне проживання у них людей. Лише після перевірки, за словами Сапожка, у людей, які там проживають, з’являється можливість за законом приватизувати житлові приміщення у гуртожитках.

Поділіться.

Коментарі закриті.