Зась: у Броварах знайшли спосіб як припинити незаконне складування сміття на Об’їзній

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У районі Об’їзної та вул. Будівельників містяни облаштували стихійне сміттєзвалище. Прибирати непотріб будуть комунальники та  орендарі, на чиї ділянки люди і вивозили  непотріб. У міській раді збираються не лише звільнити комунальну територію від сміття, а й зупинити це свавілля. Як саме – дізнавалися журналісти «Трибуни».

Як зазначено в повідомленні на  офіційній сторінці Броварської міської ради у FB, комунальники міста постійно борються зі стихійними сміттєзвалищами. Однак вони все рівно з’являються. Так, уздовж траси на Об’їзній та в районі вул. Будівельників знаходяться території як комунальної власності, так і орендовані юрособами. Ймовірно для того, щоб підняти територію врівень із дорогою, орендарі почали звозити будівельні залишки і робити підсипання, зазначено у повідомленні. А містяни «зорієнтувалися» і ще з минулого року стали звозити туди увесь непотріб. Наразі вздовж траси утворилося жахливе стихійне сміттєзвалище. 

Звозять усе: пластик, скло, поліетилен, пінопласт, шини, гнилу картоплю, зіпсовану консервацію, старі меблі, навіть старі килими та інший непотріб.

У міській раді зазначають, що планують припинити стихійне накопичення непотребу. Як повідомив журналістам «Трибуни» начальник відділу контролю за станом благоустрою управління інспекції та контролю Михайло Черняк, після прибирання сміття, комунальники перериють ґрунтову дорогу, по якій містяни і здійснювали під’їзд до земельних ділянок, куди і вивозили непотріб. А от накладати штраф немає на кого, адже нікого «на гарячому» не застали, каже чиновник. Позаяк сміттєзвалище організовано і на орендованій території, орендарі також мають прибрати від сміття близько 20 соток та огородити свою територію.

За дорученням міського голови вивозить непотріб та виконає земельні роботи КП «Бровари-Благоустрій». Сьогодні, 22 квітня, комунальники вже вивезли 7 «камазів» сміття. І роботи тривають.

Михайло Черняк

Не забуваймо: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. У міській раді вкотре закликають усіх і кожного побутове сміття утилізовувати у законний спосіб. 

Фото – із офіційної сторінки Броварської міської ради у FB

Поділитись

Про Автора

Leave A Reply